26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

ALDI otwiera pierwszy sklep pod Olsztynem

OlsztynALDI otwiera pierwszy sklep pod Olsztynem

W środę 18 października o godzinie 6:00 rano, mieszkańcy Dywit zyskają nową opcję na zakupy spożywcze i nie tylko. Sklep ALDI, zlokalizowany przy ulicy Franciszka Hynka 4, otworzy swoje progi dla klientów, oferując szereg atrakcji i promocji z okazji otwarcia.

reklama

Sieć handlowa ALDI zaplanowała specjalne promocje dla swoich klientów. W dniu otwarcia sklepu obniżki sięgną nawet 25% na odzież i obuwie. Co więcej, od godzin 11:00 do 19:00 klienci będą mogli skorzystać z degustacji produktów dostępnych tylko w ALDI. Stanowiska degustacyjne zostaną specjalnie przygotowane na tę okazję.

Nie jest to jedyna zachęta dla potencjalnych klientów. Każdy, kto w pierwszym tygodniu od otwarcia sklepu zrobi zakupy za minimum 100 zł, otrzyma bony na łączną kwotę 100 zł (po 20 zł na pięć kolejnych zakupów).

reklama

“Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów,” mówi Kinga Abramik, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. “Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Dywitach znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów.”

Nowy sklep w Dywitach wpisuje się w nową koncepcję wizualną sieci, z naciskiem na świeżość i nowoczesność. Zarówno aranżacja przestrzeni, jak i ekspozycja produktów zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym doświadczeniu zakupowym. Sklep ma powierzchnię około 1000 m² i zatrudni kilkunastu pracowników. Sieć zadbła również o dodatkowe udogodnienia, takie jak krajalnica do chleba czy małe wózki zakupowe dla dzieci. Na klientów czeka także komfortowy parking z miejscami dla rodzin z dziećmi i osób niepełnosprawnych.

ALDI planuje być otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ważne!
18 października 2023 08:50

Bardzo fajny sklep. O godz 8 pełny parking , na rondzie przy Sterowców znacząco wzrósł ruch. Przypominam że niebawem otwarcie LIDLA także w Dywitach i rusza budowa dwóch dużych osiedli …. Dodajcie to wszystko sobie razem i wtedy każdy zrozumie że północna obwodnica powinna juz powstać dawno temu…. Oby prace przy obwodnicy rozpoczęły się jak najszybciej.

Wieś
18 października 2023 08:30

News dnia 😂🤣

Polecane