fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?

OlsztynDziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?

Dziś, 18 sierpnia, Joanna Jędrzejczyk, jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek MMA, obchodzi swoje 36 urodziny. Niezwykle utalentowana, zdeterminowana i nieustępliwa – to tylko kilka przymiotników, które opisują tę niezwykłą sportowczkę.

reklama

Z Muay Thai do UFC

Zanim Joanna została gwiazdą MMA, z sukcesami uprawiała Muay Thai i kickboxing. Jej niezwykła kariera w UFC rozpoczęła się w 2014 roku, a już w 2015 roku zdobyła pas mistrzowski w wadze słomkowej, stając się pierwszą Polką, która osiągnęła taki sukces.

Charakterystyczny styl walki

Joanna Jędrzejczyk znana jest ze swojej wyjątkowej techniki stójki. Jej precyzyjne i mocne ciosy oraz kopnięcia to jej znaki rozpoznawcze. Nie boi się też konfrontacji w parterze, co czyni ją kompletną zawodniczką.

reklama
Historyczny występ zawodników z Olsztyna na Mistrzostwach Europy w pływaniu

Osobowość, która przyciąga

Poza klatką Jędrzejczyk to charyzmatyczna i ujmująca osobowość. Jej pewność siebie i bezpośredniość przyciągają uwagę fanów na całym świecie. Nie boi się mówić to, co myśli, i zawsze staje w obronie swoich przekonań.

Wszyscy fani mieszanych sztuk walki z pewnością dołączają się do życzeń zdrowia, szczęścia i kolejnych spektakularnych zwycięstw dla Joanny Jędrzejczyk. Sto lat!

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wieh
18 sierpnia 2023 19:09

Dawałem 40

Hahahahha
19 sierpnia 2023 19:31

Sportowczkę czy Sportowczynię ????:)

Polecane
Ogłoszenia

Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście

Zawodnicy olsztyńskiego klubu w Mistrzostwach Świata w żeglarstwie
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji