fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Joanna Jędrzejczyk świętuje urodziny

reklama

Utytułowana zawodniczka z Olsztyna, Joanna Jędrzejczyk, we wtorek (18.08) obchodziła swoje 33. urodziny. 

„33! Fajnie jest planować urodziny. Wyspać się, zjeść śniadanie w restauracji, wypić lampkę mimozy, pójść do kosmetyczki, na zakupy i wykwintną kolację. Moje urodziny są bardzo wyjątkowe dzięki moim bliskim, rodzinie, przyjaciołom i Wam wszystkim. Pomimo iż były pracowite od porannych godzin, to i tak mega się cieszę z ogromnej liczby telefonów, wiadomości, życzeń, magicznie pachnących bukietów kwiatów, prezentów, a najbardziej z kolejnego ukończonego etapu wykończenia mojego nowego domu i przeprowadzki. Lepszych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Tak Jędrzejczyk świętowała swoje urodziny
Autor zdjęcia: Joanna Jędrzejczyk // Instagram

reklama

Warto przypomnieć, że kilka tygodni temu zawodniczka wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie z podpisem „33andretired” (tł. „33 i emerytura”). Pisaliśmy o tym tutaj: Jędrzejczyk kończy karierę? Tajemniczy wpis w mediach społecznościowych gwiazdy.

Część jej fanów wyraziła głębokie zaniepokojenie o kwestie zakończenia kariery przez Jędrzejczyk. Sama gwiazda nie ustosunkowała się jeszcze do tych komentarzy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

33!🎉 Fajnie jest planować urodziny🙋🏻‍♀️ Wyspać się, zjeść śniadanie w restauracji, wypić lampkę mimozy, pójść do kosmetyczki, na zakupy i wykwintną kolację.😃 Moje urodziny są bardzo wyjątkowe dzięki moim bliskim, rodzinie, przyjaciołom i Wam wszystkim.😍 Pomimo iż były pracowite od porannych godzin, to i tak mega się cieszę z ogromnej liczby telefonów, wiadomości, życzeń, magicznie pachnących bukietów kwiatów, prezentów, a najbardziej z kolejnego ukończonego etapu wykończenia mojego nowego domu i przeprowadzki.🏡❣️ Lepszych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć.🌟 Tak naprawdę najbardziej jestem wdzięczna za dar życia, miłość, uśmiech, zdrowie moich bliskich i wszystko, czym Bóg mnie i obdarza każdego dnia.🙏🏼 A zabawa będzie w najlepsze już w weekend😉🎉 👸🏻 #bd #bdgirls #bdgirl #primaverafurniture #birthday #birthdaygirl #birthdaygirls #urodziny #sisters #sisterslove #twins #twinsisters #newhome #newhouse

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk)

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: