7 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Joanna Jędrzejczyk pokazała zdjęcie z siostrą

OlsztynJoanna Jędrzejczyk pokazała zdjęcie z siostrą

Joanna Jędrzejczyk zamieściła na Instagramie fotografię, na której pozuje ze starszą siostrą. Okazja była nie byle jaka, bo Ewa właśnie miała urodziny. Internauci jak zwykle nie zawiedli.

reklama

Popularna sportsmenka jest znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Jej profil instagramowy jest pełen zdjęć i nagrań, dotyczących zarówno treningów, jak i życia osobistego. JJ ma ponad 1,9 milionów obserwatorów, nie dziwi więc fakt, że każdy wpis jest od razu obszernie komentowany.

Teraz Joanna postanowiła uczcić urodziny starszej siostry Ewy, zamieszczając wspólne zdjęcie i składając życzenia. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojej pięknej siostry” – napisała.

reklama

Do życzeń dołączyli się internauci: „Najlepszego”, „Cudowne”, „Dwie piękności”, „Wszystkiego dobrego”, Jakie piękne siostry” – to tylko niektóre z komentarzy.

Joanna Jędrzejczyk ma jeszcze siostrę bliźniaczkę, Katarzynę. Niezbyt często jednak dzieli się informacjami o swojej rodzinie. Kilka lat temu w rozmowie z Przemysławem Osiakiem z „Przeglądu Sportowego” powiedziała, że ma siostrę bliźniaczkę, nazywając siebie „silniejszym ogniwem”. Określiła Kasię jako bardzo delikatną i wrażliwą. Przyznała, że sama też jest „wrażliwcem”, ale zawsze to ona dominowała i załatwiała sprawy za nie obie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Głupi Piotrek z brzezin
2 marca 2022 13:53

Damulki krdej-szatan

Polecane
Ogłoszenia