16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Pijany chuligan rzucał w ekspedientkę chipsami

BartoszycePijany chuligan rzucał w ekspedientkę chipsami

Nietrzeźwy 34-latek, w sposób bezczelny i agresywny, dokonał kradzieży w sklepie spożywczym przy ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach.

reklama

2 sierpnia pijany mężczyzna zabrał przekąski ze sklepowych półek, zignorował prośby o zapłatę i wyszedł, sądząc, że jego czyny pozostaną bezkarnie. Nie udało mu się uciec przed ekspedientką.

Śmiała reakcja właścicielki

Właścicielka sklepu nie pozwoliła na bezczelne zachowanie. W krótkim czasie po incydencie odważna 38-letnia kobieta zdołała ująć złodzieja w niedalekiej odległości od sklepu. Mężczyzna zareagował agresywnie — szarpał się, wyzywał i groził śmiercią kobiecie. Zdecydował się także na rzucanie w kobietę skradzionymi wcześniej chipsami. Jego nieodpowiednie zachowanie osiągnęło punkt kulminacyjny, kiedy mężczyzna, w obecności interweniujących policjantów, wykonał chuligański gest oblania ketchupem zaparkowanego samochodu.

reklama

Skutki dla agresora

Po incydencie mężczyzna trafił do policyjnej celi. Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzut gróźb karalnych i znieważenia właścicielki sklepu, przy zaznaczeniu, że jego czyny miały charakter chuligański. Decyzją prokuratora 34-latek ma teraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Zgodnie z prawem, za niniejsze czyny mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za kradzież.

źródło: KPP Bartoszyce

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Hehehe
4 sierpnia 2023 09:55

Gastroterrorysta

Edek
4 sierpnia 2023 15:52

A już myślałem że Nidzica tam takich pajaców nie brakuje

Polecane
Ogłoszenia