fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

„Wpadł” na kradzieży z włamaniem, bo w trakcie interwencji rzucił paczką skradzionych chipsów

Wiadomości "Wpadł” na kradzieży z włamaniem, bo w trakcie interwencji rzucił paczką skradzionych...

Mężczyzna „wpadł” na kradzieży z włamaniem, bo w trakcie interwencji rzucił paczką skradzionych chipsów.

W piątek (06.11.20r.) parę minut po godzinie 5:00 policjanci szczycieńskiej komendy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym ze sklepów monopolowych, który położony jest na terenie miasta wybita jest szyba. Skierowani na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego ustalili, że doszło tam do kradzieży z włamaniem. Syn właścicielki obiektu oświadczył, że ma podejrzenie kto mógł dopuścić się tego czynu. Mundurowi wspólnie z mężczyzną udali się pod wskazany przez niego adres. W mieszkaniu zastali 28 latka, który na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo, po czym rzucił w stronę syna właścicielki sklepu paczką chipsów. Okazało się, że właśnie ten produkt, pochodził z kradzieży. W związku z powyższym policjanci przeszukali zajmowane przez 28- latka pomieszczenia. W toku prowadzonych czynności zabezpieczyli pochodzące z kradzieży napoje alkoholowe i produkty spożywcze.

28-letni mieszkaniec Szczytna został zatrzymany i noc spędził w policyjnej celi. Szczycieńscy śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie od właścicielki sklepu. Kobieta wyceniła wartość poniesionych strat tj. wybite dwie witryny sklepowe oraz uszkodzony towar na kwotę ponad 2 700 złotych, a wartość skradzionego towaru na kwotę ponad 360 złotych. Szczycieńscy śledczy postawili już 28-latkowi zarzuty. Zgodnie z art. 279 Kodeksu karnego, za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Szczytno

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x