4 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Sen dopadł kierowcę. Jego samochód dachował

WęgorzewoSen dopadł kierowcę. Jego samochód dachował

Nieprzespana noc stała się przyczyną dramatycznego wypadku drogowego, który miał miejsce w gminie Budry. 20-letni kierowca zasnął za kierownicą swojego samochodu, co skończyło się groźnym dachowaniem.

reklama

W piątek 21 lipca 2023 roku około szóstej rano oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie otrzymał alarmującą wiadomość. Zgłoszenie dotyczyło zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie Budry-Grądy Węgorzewskie.

Pierwsze ustalenia służb na miejscu zdarzenia

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący pojazdem marki BMW stracił panowanie nad samochodem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zakończył swoją jazdę w przydrożnym rowie, gdzie doszło do dachowania. Młody kierowca tłumaczył, że nie zdołał przespać poprzedniej nocy, a nagły napad senności dopadł go podczas jazdy.

reklama

Kierowca w szpitalu

20-letni mieszkaniec gminy Budry, z licznymi obrażeniami, został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali węgorzewscy policjanci, strażacy oraz załoga karetki pogotowia. Funkcjonariusze nadal wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Konsekwencje nieprzespanej nocy

To niebezpieczne zdarzenie jest brutalnym przypomnieniem o znaczeniu odpowiedniej ilości snu. Kierujący pojazdem powinni pamiętać o konieczności odpoczynku i regeneracji przed długą trasą. Nieprzespana noc może przynieść nie tylko poważne zdrowotne konsekwencje, ale także zagrażać życiu kierowcy i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia