17 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

22-latek zasnął za kierownicą? Jedna osoba zginęła, dwie są w stanie ciężkim

Iława22-latek zasnął za kierownicą? Jedna osoba zginęła, dwie są w stanie ciężkim

Jak pokazują statystyki do największej liczby zdarzeń drogowych dochodzi kiedy jest ładna pogoda a przed kierowcą prosty odcinek drogi. Tak właśnie stało się w piątek rano. Policja apeluje o rozwagę, zwiększenie koncentracji i czujność.

reklama

O tragicznym wypadku oficer dyżurny został poinformowany w piątek (27.05.2022 r.) kilka minut po godzinie 5:00. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Według wstępnych ustaleń policji na prostym odcinku drogi 22- latek kierujący audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w samochód ciężarowy pomocy drogowej, który zjechał na pas jezdni przeznaczony dla przeciwległego kierunku jazdy i uderzył czołowo w kolejne audi.

*nagranie wideo

reklama

Jedna osoba zginęła (25-latek), dwie kolejne zostały przetransportowane do szpitali w tym jedna helikopterem lotniczego pogotowia ratunkowego. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci wspólnie z technikiem kryminalistyki celem ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Według naszych nieoficjalnych informacji, młody kierowca, który spowodował wypadek miał wracać z Niemiec. W wyniku zmęczenia zasnął za kierownicą, do czego się przyznał. On sam wyszedł bez szwanku ze zdarzenia.

reklama
źródło: KPP Iława/TKO

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia