17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Zasnął za kierownicą i uderzył samochód

WiadomościZasnął za kierownicą i uderzył samochód

Na trasie Pisz – Orzysz doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus jechał od strony Orzysza. Najprawdopodobniej z powodu zmęczenia zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył jadącego z naprzeciwka Forda Kuga. Kierującą tym pojazdem przewieziono z obrażeniami do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

reklama

W poniedziałek po godz. 11.00 na drodze krajowej między Piszem a Orzyszem doszło do wypadku drogowego. Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania do miejscowości Nowe Guty. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus jechał od strony Orzysza w kierunku Pisza. W pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tylne lewe koło pojazdu marki Ford Kuga jadącego z naprzeciwka. Na skutek zderzenia focus zjechał do rowu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej na skutek zmęczenia zasnął za kierownicą. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Kierująca fordem kuga z obrażeniami przewieziona została do szpitala w Piszu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia