9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pomoc dla legendy olsztyńskiego sportu: Janusz Milewski w wyścigu z rakiem

OlsztynPomoc dla legendy olsztyńskiego sportu: Janusz Milewski w wyścigu z rakiem

Janusz Milewski to człowiek, który zarażał kajakarską pasją, wspierał dzieci z trudnych środowisk i angażował się w różne działania charytatywne. Niestety, kilka miesięcy temu otrzymał diagnozę złośliwego nowotworu, która zatrzymała go w działaniach. Teraz, jako człowiek czynu, postanowił zawalczyć z chorobą i potrzebuje naszej pomocy.

reklama

Cel zbiórki – leczenie i rehabilitacja

Janusz Milewski potrzebuje 85 tys. zł na operację z użyciem nowoczesnego robota da Vinci oraz na rehabilitację, która pozwoli mu wrócić do pełnej sprawności. Właśnie dlatego uruchomiona została zbiórka pieniędzy, by wspomóc go w tym trudnym czasie.

Wsparcie od bliskich i przyjaciół

Janusz może liczyć na wsparcie rodziny, wnuczków, podopiecznych z Kayak Sport Club Olsztyn, którego jest prezesem i wolontariuszem. Wszyscy razem podchodzą do choroby zadaniowo, z planem na walkę z rakiem i powrót do zdrowia.

reklama
Polska pływacka elita zmierzy się w Olsztynie
Pomoc dla legendy olsztyńskiego sportu: Janusz Milewski w wyścigu z rakiem pomoc Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Druga szansa i zaangażowanie społeczne

To nie pierwszy raz, kiedy Janusz musi stawić czoła wyzwaniom zdrowotnym. Kiedyś już uratowano mu życie po bandyckim napadzie. Po tym doświadczeniu zrozumiał, że jeśli inni pomogli jemu, to on też powinien pomagać innym. To dlatego tak często angażował się w działalność dobroczynną i pomagał dzieciom w potrzebie.

Odznaczenia i duma z wnuczków

Janusz Milewski ma na swoim koncie wiele odznaczeń za działalność sportową, jednak największą dumą jest dla niego miłość do kajakarstwa, którą zaszczepił w sercach swoich wnuczków. Aby mógł dalej inspirować młode pokolenia, potrzebuje naszego wsparcia w zdobyciu środków na operację.

reklama

Jak pomóc?

Zbiórka na leczenie Janusza Milewskiego trwa, a każdy przekazany grosz ma znaczenie. Możemy również wpłacić darowiznę na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Janusz Milewski”. Pomóżmy mu pokonać raka i wrócić do pełnej sił! Link do zbiórki: przyszloscdladzieci.org/zbiorka/janusz-milewski

Fajna historia. Internauci pomogli seniorowi znaleźć auto
Pomoc dla legendy olsztyńskiego sportu: Janusz Milewski w wyścigu z rakiem pomoc Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: Fundacja Przyszłość dla Dzieci

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Polska pływacka elita zmierzy się w Olsztynie

Strefa Futbolu Olsztyn: Bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami