16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Poseł Arent: będziemy dbali o wolność Polaków, by jedli, co chcą

OlsztynPoseł Arent: będziemy dbali o wolność Polaków, by jedli, co chcą

Podczas konferencji prasowej, Iwona Arent, członkini partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), potwierdziła, że jej partia ma na celu ochronę wolności Polaków. Podkreśliła, że zgodnie z jej widzeniem, wolność obejmuje prawo do jedzenia według własnych upodobań, swobodnego podróżowania i kupowania ubrań. Według Arent, najważniejsze są dobrobyt Polaków oraz ich bezpieczeństwo w aspekcie mieszkalnym, energetycznym i militarnym, a dopiero potem środowisko naturalne.

reklama

W Olsztynie w sobotę odbyła się konferencja prasowa na temat “programu Platformy Obywatelskiej (PO) ujawnionego przez Rafała Trzaskowskiego”, którą zorganizowali Arent i lokalni członkowie PiS. Przyjęto, że podobne wydarzenia odbędą się na terenie całego kraju, zgodnie z zapowiedzią rzecznika prasowego PiS, Rafała Bochenka.

Podczas konferencji, Arent i inni uczestnicy podkreślali, że propozycje programowe PO, które interpretują jako deklaracje zawarte w deklaracji C40, ograniczają wolność Polaków. Zdaniem uczestników konferencji, takie propozycje wpływają na swobodę wyboru, co do jedzenia, podróżowania i zakupu ubrań.

reklama

Arent wyraziła swoje niezadowolenie z tego, co uważa za radykalne ograniczanie wolności przez PO. Zaznaczyła, że nie zgadza się na to, aby PO dyktowała Polakom, co mają jeść, jak się ubierać i kiedy odpoczywać. Dodała, że PiS skupia się na dobrym samopoczuciu Polaków, ich bezpieczeństwie mieszkaniowym, energetycznym i wojskowym, oraz na zrównoważonych źródłach energii. Przypomniała, że rząd PiS zwiększył możliwości korzystania z fotowoltaiki i wprowadził dopłaty do wymiany starych pieców.

Mateusz Szkaradziński, przedstawiciel PiS w okręgu ełckim, wyraził obawy, że propozycje zawarte w C40 mogą zablokować produkcję zwierzęcą, co niepokoi rolników. Porównał to do czasów PRL, kiedy ilość mięsa, którą można było kupić, była ograniczona.

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
6 marca 2023 17:58

POwska wolność tak musi mieć. Konsumpcja karaluchów i tym podobnych. Ubrania sztuk cztery na rok , łącznie z skarpetami i bielizną. Za to obowiązkowo można będzie się pedałować na Biedronia i LPG Czyli postęp Wspaniały program wyborczy rodem z psychiatryka .

Wasyl
6 marca 2023 12:09

Nie beda jedli co chcieli tylko na co ich bedzie jeszcze stac a to duża różnica.

Polecane
Ogłoszenia