9 C
Olsztyn
czwartek, 30 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kolejna znana marka znika ze starówki w Olsztynie

OlsztynKolejna znana marka znika ze starówki w Olsztynie

W ostatnim czasie pojawiają się informacje o kolejnych lokalach, które znikają z olsztyńskiej starówki. Tym razem zamknęła się restauracja Bobby Burger.

reklama

Bobby Burger

Historia sieci sięga 2012 roku, kiedy to dwóch założycieli postanowiło otworzyć nowego food trucka, który miał serwować burgery stanowiące opozycję dla znanych fast foodów. Restauracja szybko zdobyła popularność i opracowała system franczyzowy. Wkrótce kolejne punkty pojawiły się w Krakowie, Sopocie, Brdzie, Rzeszowie, Toruniu, Olsztynie oraz Łodzi. Łącznie było to 29 lokali. Kilka lokali właściciele musieli zamknąć ze względu na pandemię, wojnę oraz inflację. Teraz podobny los spotkał lokal w Olsztynie.

Bobby Burger znika z Olsztyna

reklama

Dzisiaj pojawiła się informacja o zamknięciu restauracji. Lokal mieścił się na ulicy Staromiejskiej 13. To już kolejna znana marka, która znika z olsztyńskiej starówki.

Wiadomo co będzie w miejscu słynnego Cocktail Baru w centrum Olsztyna. To będzie kultowy lokal?

Wcześniej na łamach TKO pisaliśmy między innymi o lokalu „Oh My Buddha”, który ruszył ze swoją ofertą w listopadzie ubiegłego roku i po kilku miesiącach postanowił się zamknąć. Na początku ubiegłego roku pojawiły się informacje o zamknięciu kilku kultowych miejsc takich jak działającej od 40 lat restauracji Staromiejska, klubu Impuls, Piccadillypub, a od niedawna Jackpub, które było prowadzone przez tego samego właściciela.

reklama

Czy podobny los czeka inne lokale na starówce w Olsztynie? Przekonamy się o tym niebawem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
9 lutego 2023 08:04

Taka znana że nikt jej nie znał

Szczerze
9 lutego 2023 08:59

Super 👏 niebawem tam nic już nie będzie ostanie się dziura zwana robdelą😂 i rozkopany teren niczym po bombardowaniu a nie remontowane kamienice rozpadną się i zawalą. Ta starówka kuje w oczy taki tam syf koło niej jak i w centrum . Jeszcze wiele lokali tam upadnie , przyczyną jest jej atrakcyjność i brak ludzi z kasą oni wybierają miejsca bardziej atrakcyjne od straszące starówki .

Popularne
Ogłoszenia

KFC zamyka restaurację w Olsztynie

Ranking pączków w Olsztynie [2023]