fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 23 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Najstarsza kawiarnia w Olsztynie zamyka się!

Wiadomości Najstarsza kawiarnia w Olsztynie zamyka się!

Jak udało nam się dowiedzieć symbol Olsztyna, restauracja Staromiejska zamyka się. 

Lokal będzie czynny tylko do końca września. Co dalej stanie się z tą legendarną marką? Według naszych nieoficjalnych informacji możliwe, że będą poszukiwani nowi dzierżawcy. Obecna sytuacja nie jest związana z koronawirusem.

Staromiejska mieszcząca się pod adresem ul. Stare Miasto 4, to miejsce znane wszystkim Olsztynianom. Restauracja została założona w roku 1958. Działali już więc ponad 62 lata. Od zawsze można było spotkać tu znanych i ważnych ludzi.

Niedawno zamknęły się na olsztyńskiej starówce inne kultowe wśród młodzieży lokale: Qźnia Muzycznych Klimatów oraz Pijana Czapla. Upadł również Hotel Kur, a na sprzedaż jest Hotel Wileński.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

8 KOMENTARZE

 1. Wynajmuje biuro na Starym Mieście. Korzystam również poza sezonem z usług lokali gastronomicznych, ale niestety chyba się stąd wyniosę. Od czasu wzrostu cen za parkowanie mi się to zwyczajnie nie kalkuluje. Poza tym samych miejsc jest również niewiele. Zwrócić również należy uwagę na fatalny stan nawierzchni dróg na Starym Mieście w szczególności w bocznych uliczkach. To wygląda okropnie.

  4
  2
 2. Nie ma możliwości parkowania na Starówce ani w okolicy… zlikwidowano nawet jedyne (sic!) miejsce dla inwalidów… nia ma parkingów to nawet nie odbywają się pogrzeby… Starówka w ruinie! A wszystkie opłaty i podatki ASTRONOMICZNE…!

  5
  2
 3. Problemem nie jest strefa płatnego parkowania, tylko brak miejsc do parkowania. Prezydent miasta stawia na komunikację miejską – stąd trend upadania lokali na starówce.

  6
  3
 4. Kur się sprzedał pod budowę bloków, wileński sprzedaje syndyk więc od dawna były problemy z opłacaniem faktur, pijana czapla to samo brak płatności za zamówiony towar więc hurtownicy w końcu widać się wkurwili, nieogary na barze więc sorry. A quźnia od lat płakała, że ma za duży czynsz i wgl wiecznie było nie tak. Złej baletnicy i rąbek spódnicy! Niech szanowna gazeta lepiej się przygotowuje do tematu a nie bezsęsownie wymienia tylko zamykane knajpy!

  6
  6
 5. Więcej stref płatnego parkowania,a całą starówkę zamkniecie. Przyjechałby człowiek np. na lody ale stawiać lody (czytaj. opłata za parkowanie) darmozjadom nie chcę.

  6
  7

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: