6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Najstarsza kawiarnia w Olsztynie zamyka się!

WiadomościNajstarsza kawiarnia w Olsztynie zamyka się!

Jak udało nam się dowiedzieć symbol Olsztyna, restauracja Staromiejska zamyka się. 

reklama

Lokal będzie czynny tylko do końca września. Co dalej stanie się z tą legendarną marką? Według naszych nieoficjalnych informacji możliwe, że będą poszukiwani nowi dzierżawcy. Obecna sytuacja nie jest związana z koronawirusem.

Staromiejska mieszcząca się pod adresem ul. Stare Miasto 4, to miejsce znane wszystkim Olsztynianom. Restauracja została założona w roku 1958. Działali już więc ponad 62 lata. Od zawsze można było spotkać tu znanych i ważnych ludzi.

reklama

Niedawno zamknęły się na olsztyńskiej starówce inne kultowe wśród młodzieży lokale: Qźnia Muzycznych Klimatów oraz Pijana Czapla. Upadł również Hotel Kur, a na sprzedaż jest Hotel Wileński.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez FB m.me/twojkurierolsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Witek
28 września 2020 02:38

Wynajmuje biuro na Starym Mieście. Korzystam również poza sezonem z usług lokali gastronomicznych, ale niestety chyba się stąd wyniosę. Od czasu wzrostu cen za parkowanie mi się to zwyczajnie nie kalkuluje. Poza tym samych miejsc jest również niewiele. Zwrócić również należy uwagę na fatalny stan nawierzchni dróg na Starym Mieście w szczególności w bocznych uliczkach. To wygląda okropnie.

Gosia
27 września 2020 23:07

Nie ma możliwości parkowania na Starówce ani w okolicy… zlikwidowano nawet jedyne (sic!) miejsce dla inwalidów… nia ma parkingów to nawet nie odbywają się pogrzeby… Starówka w ruinie! A wszystkie opłaty i podatki ASTRONOMICZNE…!

Polecane
Ogłoszenia