1 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kultowy klub na Starym Mieście zamyka się po 19 latach

OlsztynKultowy klub na Starym Mieście zamyka się po 19 latach

Dopiero co zamknęły się po 34 latach kultowe zapiekanki, a już kolejna legenda Olsztyna zamierza zakończyć działalność. Klub Impuls żegna się ze swoimi bywalcami.

reklama

Chyba każdy w Olsztynie wie gdzie jest klub Impuls. Jak ktoś miał ochotę potańczyć w tygodniu, to mógł to zrobić tylko w Impulsie. Jednak nadszedł czas na zmiany.

Właścicielka lokalu pani Elżbieta Zadrożna napisała pożegnanie na Facebooku:

reklama

„Dzisiaj troszkę smutniej niż zwykle ponieważ chcielibyśmy się z Wami cieplutko pożegnać. Ale proszę nie płakać! Nie lubimy smutków.Po 19 latach nocnego życia znikamy z imprezowej mapy Olsztyna. Wiecie ile to jest 19 lat?? Łohoho i jeszcze trochę. To ponad 6000 wspólnych imprez podczas których wypiliście blisko 7000 hektolitrów piwa, 100 tys. litrów wódki, a o softach nawet nie wspomnimy! 19 lat to tysiące nowych znajomości, podrywów, flircików, pierwszych pocałunków. Były też zaręczyny! Kto pamięta zaręczyny w Impulsie? (Pozdrawiamy szczęśliwa parę) Była także impreza po przyjęciu ślubnym (Pozdrawiamy Przemka i Marlenę). Wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy wydziałowe, imprezy zakładowe, urodziny, imieniny, pępkowe, sylwester, niedziela, środa, piątek; każda okazja była dobra, żeby spotkać się w Impulku! 19 lat to cztery, a może nawet pięć pokoleń studentów! Przyznać się kto zaczynał studiować w 2003r. i hulał z nami codziennie aż do 4:00? Chcielibyśmy Wam Drodzy Klubowicze z całego serducha mocno podziękować. To Wy Tworzyliście to miejsce! To Wy z uśmiechem od ucha do ucha tańczyliście do hitów serwowanych codziennie przez naszych Dj-ów, zamawialiście kolorowe shoty, odbieraliście zgubione kurtki, portfele, obrączki, dowody osobiste, zegarki i telefony następnego dnia po imprezie! To wy tworzyliście niezapomniane imprezy! Dziękujemy wszystkim, którzy czuli się u nas jak w domu.

Takiej imprezy w historii Olsztyna jeszcze nie było. Zlot młodzieży postawił policję na nogi

To były naprawdę przecudowne lata. Imprezy w Impulku na zawsze pozostaną w naszej pamięci! Zrobiliśmy swoje i przechodzimy na emeryturę! Dziękuję, Elżbieta Zadrożna

reklama

P.S. Przed nami ostatnie 4 dni Impulsowych szaleństw. W tym tygodniu tańczymy codziennie od środy do soboty włącznie zatem zapraszamy na pożegnalnego drinka. Cheers!”

Jak się udało nam dowiedzieć osoby związane z klubem szykują dla mieszkańców Olsztyna niespodziankę. Impuls się zamyka, ale na jego miejsce ma powstać coś bardziej atrakcyjnego.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Maciek Kazimierczuk
27 stycznia 2022 05:59

Pracowałem u Tej Pani na ogródku piwnym.
Bardzo miła kobieta😊
Pozdrawiam serdecznie 👋

tiaa
26 stycznia 2022 23:46

O tu jest wielke SZKODA a nie jakieś tam zapieksy…

Popularne

Takiej imprezy w historii Olsztyna jeszcze nie było. Zlot młodzieży postawił policję na nogi