9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kopała kota tak długo aż zdechł

WiadomościKopała kota tak długo aż zdechł

Policjanci z Elbląga zatrzymali 34-letnią kobietę pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Podczas interwencji przyznała się do skatowania kota. Powiedziała policjantom, że kopała go tak długo aż zdechł. Przyczyna – zwierzę miało ją podrapać. Grozi jej kara do 3 lat więzienia.

reklama

34-latka została zatrzymana wczoraj, około godziny 10.00, w jednej z podelbląskich miejscowości. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Na miejscu zastali zgłaszającą rodzinę oraz pijaną i awanturująca się kobietę. Podczas zatrzymania przyznała się, że dzień wcześniej zabiła 5-miesięcznego kota. Powiedziała policjantom, że kot ją podrapał i tak długo go kopała w głowę aż zdechł. Policjanci znaleźli skatowane zwierzę w pojemniku na odpady. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie. Zatrzymana była wcześniej karana za pobicie. 34-latka odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Grozi jej kara do 3 lat więzienia. O zdarzeniu policjanci powiadomili Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt – Animals.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

67 KOMENTARZY

67 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kochający zwierzęta
22 sierpnia 2016 13:53

co za podła szmata, niewinne zwierzę, jak można być takim …..czymś, bo człowiek nie bije słabszych, niechby rzuciła się na silnego faceta, a nie na małego kociaka, nienawidzę takich psycholi, ludzie zróbmy coś z tym !!!!tak nie może być,że jakiś gnój zabija kota czy psa, gdzie ci nasi politycy i co oni dobrego dla zwierząt robią??????niech będą upubliczniane mordy i dane morderców zwierząt, surowe kary dla takich bydlaków, nie ubliżając zwierzętom!!! Wolę zwierzęta od ludzi, bo ludzie mnie zawiedli, a koty czy psy nie!!!

Anonimowo
18 sierpnia 2016 21:47

mam pytanie kota prawie codziennie mam pod maska samochodu podrapany lakier kot na nasce siersc w samochidzie pod maska nawet zarcie przynosi mam je kochac

Popularne
Ogłoszenia