-3 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci nie mieli litości dla olsztyńskiej młodzieży. Ponad 60 wykroczeń po imprezie NJO i Melanż Company

OlsztynPolicjanci nie mieli litości dla olsztyńskiej młodzieży. Ponad 60 wykroczeń po imprezie...

Policjanci z Olsztyna w ubiegłą sobotę przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne w związku z nocnym zlotem motoryzacyjnym. Jednak nie wszyscy uczestnicy przestrzegali obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

Zlot motoryzacyjny w Olsztynie

reklama

Do zdarzenia doszło z piątku na sobotę (20/21.01.2023). Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przybyli na miejsce zlotu motoryzacyjnego. Sprawdzali stan trzeźwości kierowców, wymagane wyposażenie pojazdów oraz ich stan techniczny.

Jak się okazało nie wszyscy uczestnicy zlotu stosowali się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze stwierdzili prawie 60 wykroczeń, najwięcej dotyczyło przekroczenia prędkości. W większości z nich policjanci nałożyli mandaty karne, a 3 przypadki zakończyły się zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych ze względu na zły stan techniczny pojazdów.

Nocna Jazda Olsztyn

reklama

Nocna Jazda Olsztyn jest internetową społecznością fanów motoryzacji, która spotyka się co jakiś czas na parkingach w Olsztynie. Ostatnia impreza zatytułowana „Oficjalne Olsztyńskie Rozpoczęcie Ferii” była organizowana przez Nocną Jazdę Olsztyn oraz Melanż Company. Wydarzenie miało miejsce w Kuźni Społecznej i cieszyło się popularnością, brało w nim udział wielu kierowców.

Legendarny cykl imprez w sobotę w Olsztynie

*nagranie wideo*nagranie wideo

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Łofca.P
27 stycznia 2023 11:06

Czysty kabaret. Pewnie gdyby był to zlot Ferrari, Porsche czy Lamborgini to nikt by się nie przyczepił, a wydarzenie byłoby nawet promowane. W tym mieście nie dzieje się już kompletnie NIC. Niedługo nawet ruch kołowy zostanie całkowicie wyeliminowany bo wszędzie będą tylko tramwaje, estakady, strefa „tempo 30” i po jednym pasie na każdy kierunek jazdy. Każdy ma samochód na jaki go stać i nie pozbawia go to prawa do uczestnictwa w zlocie. Nagminne przekraczanie prędkości i nocne wyścigi uliczne? Zamiast budować potężną i kosztowną infrastrukturę tramwajową trzeba było zainwestować w TOR. Bezpieczny, zamknięty tor, który byłby dostępny (oczywiście odpłatnie) dla… Czytaj więcej »

ahahah
26 stycznia 2023 12:59

UUU to z czego wieśniaczki teraz zapłacą mandaty. Zacznie się teraz plaga włamań do piwnic. Ciechanów, Mława itp. tylko to potrafi, szabrować.

Popularne
Ogłoszenia

Kolejna odsłona Audioriver już wkrótce. Czym zaskoczy w 2023 roku?

Legendarny cykl imprez w sobotę w Olsztynie