4 C
Olsztyn
wtorek, 20 lutego, 2024
reklama

Takiej imprezy w historii Olsztyna jeszcze nie było. Zlot młodzieży postawił policję na nogi

OlsztynTakiej imprezy w historii Olsztyna jeszcze nie było. Zlot młodzieży postawił policję...

W woj. warmińsko-mazurskim w sobotę rozpoczęły się ferie zimowe w szkołach. Ferie zimowe w szkołach przewidziane są w tym roku szkolnym w czterech terminach.

reklama

Terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach ogłasza minister edukacji i nauki na podstawie rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego.

reklama

Od roku szkolnego 2003/2004, zgodnie z przyjętą zasadą, terminy ferii w szkołach w kolejnych latach zmieniają się cyklicznie, np. jeśli w jednym roku w określonej grupie województw ferie zimowe są w drugiej połowie stycznia, to w następnym roku ich termin w tej grupie województw przypadnie na pierwszą połowę lutego. Podziału na województwa dokonano biorąc pod uwagę liczbę uczniów. Z tej reguły są wyłączone tylko woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie, gdzie ferie są zawsze na przełomie stycznia i lutego. 

Olsztyńska młodzież z tej okazji w piątek zrobiła imprezę pod tytułem “Oficjalne Olsztyńskie Rozpoczęcie Ferii. Organizatorami była Nocna Jazda Olsztyn i Melanż Company. Wydarzenie odbyło się hucznie w Kuźni Społecznej. Frekwencja dopisała, co widać na załączonym filmiku. Dziesiątki fanów motoryzacji przyjechało drogimi autami. Zrobiło się przed wejście naprawdę tłocznie. Na szczęście policja nie odnotowała żadnych incydentów, a jedynie patrolowała okolice Kuźni.

*nagranie wideo

reklama

Nocna Jazda Olsztyn, to internetowa społeczność fanów motoryzacji. Co jakiś czas spotykają się na olsztyńskich parkingach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
hahahaha
22 stycznia 2023 20:07

Co za wieśniak wypocił ten artykulik. Najmłodszy samochód miał tam z 10 lat. Graty wypierdziane przez niemca potem przez taksówkarza tureckiego teraz wiocha wmawia sobie, że ma super auto. Ach ten ciechanów i mława.

Anonimowo
22 stycznia 2023 14:28

Chłopy ze wsi szrotami na kredyt zjechali ?

Polecane
Ogłoszenia