13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W samochodzie znaleziono ciało kobiety z ranami ciętymi na szyi

WiadomościW samochodzie znaleziono ciało kobiety z ranami ciętymi na szyi

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 39-letniej kobiety, której ciało zostało znalezione w samochodzie zaparkowanym na trasie Sulimy-Kożuchy. W tej sprawie zatrzymany został mężczyzna, który sam zgłosił się do giżyckich funkcjonariuszy.

reklama

Giżyccy policjanci w niedzielne przedpołudnie (07.08) około godz. 10:00 otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który na trasie Sulimy-Kożuchy (powiat giżycki) zauważył zaparkowany na poboczu samochód, a w nim siedzącą za kierownicą nieprzytomną kobietę. Gdy podszedł bliżej zauważył, że kobieta ma poważne obrażenia szyi i natychmiast powiadomił o tym służby ratunkowe. Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 39-letniej kobiety.

Na miejsce tego zdarzenia skierowana została policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza razem z technikiem kryminalistyki, a o sprawie został także powiadomiony prokurator, pod którego nadzorem prowadzone były dalsze czynności.

reklama

W czasie, gdy trwały oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczane były wszelkie ślady kryminalistyczne, do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zgłosił się 41-letni mieszkaniec miasta, który powiedział policjantom, że to on jest odpowiedzialny za śmierć tej kobiety.

Jak wstępnie ustalili śledczy, mężczyzna jest byłym konkubentem 39-letniej mieszkanki Giżycka, a do tego tragicznego zdarzenia doszło wskutek wcześniejszym nieporozumień, do jakich dochodziło między nimi.

reklama

W samochodzie mężczyzny policjanci zabezpieczyli nóż, który prawdopodobnie posłużył do popełnienia tego przestępstwa.

41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty w tej sprawie.

Ciało kobiety zostało zabezpieczone w prosektorium i zostanie poddane sekcji, która wskaże dokładne przyczyny śmierci kobiety.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia