-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znany raper z naszego regionu zmierzy się w klatce z Sebastianem Fabijańskim

IławaZnany raper z naszego regionu zmierzy się w klatce z Sebastianem Fabijańskim

Raper z Kisielic niedługo zadebiutuje na 17. gali Fame MMA na Tauron Arenie w Krakowie. Zmierzy się z Sebastianem Fabijańskim – aktorem i również raperem. To będzie jedna z głównych walk wieczoru.

Wac Toja – raper związany z MMA

reklama

Wac Toja to pochodzący z Kisielic w powiecie iławskim w województwie warmińsko-mazurskim Wacław Osiecki. Urodził się z 1994 roku, pierwszy album wydał w 2015 roku, kolejne, od 2016 do 2019 roku wydawał w wytwórni QueQuality. Nigdy jeszcze nie walczył w klatce, ale jest związany z Fame MMA. Jest sponsorem kisielickiej Olimpii. Wraz z Kubańczykiem nagrał kawałek „100 na 100”. Nadszedł czas na debiut w klatce.

– Wszystkich kibiców zapraszamy do wspierania Wacława, tak samo jak on wspiera nas w świecie sportu – zachęca Olimpia.

Będzie to jeno z największych wydarzeń sportowych w północno - wschodniej Polsce

Sebastian Fabijański – aktor i raper

reklama

Wac Toja w klatce będzie walczył z Sebastianem Fabijańskim – raperem i aktorem znanym między innymi z takich filmów jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Kobiety mafii”, „Psy 3” czy „Botoks”. Dla niego to również będzie debiut – zapowiedział go już podczas poprzedniej gali Fame MMA, enigmatycznie stwierdzając, że – jak podaje portal infoilawa.pl – „w oktagonie pojawi się jego alter ego”.

Nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu.

reklama

– Rozumiem wszystkich tych, którzy są zawiedzeni moim udziałem w Fame MMA, ale… namawiam do dystansu. Zatańczmy z tym zjawiskiem, które zdominowało mainstream w Polsce. Po prostu. Zagrajmy w tę grę. Może być śmiesznie. Uspokoić też chciałbym tych, którzy twierdzą, że rujnuję sobie karierę. Niestety… albo i „stety” – lubię prowokować. Mam taką naturę po prostu. Wybaczcie – odpowiedział niezadowolonym.

Rodzice postanowili zrealizować remont w szkole. Zorganizowali zbiórkę w internecie

Jedna z głównych walk wieczoru

Wac Toja i Sebastian Fabijański wystąpią na 17. gali Fame MMA, która odbędzie się w piątek 3 lutego na Tauron Arenie w Krakowie. Zmierzą się w formuje K1, w małych rękawicach, trzy razy po trzy minuty. Ich starcie ma być jedną z głównych walk wieczoru. Dla obu będzie to debiut w klatce.

źródło. infoilawa.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
8 stycznia 2023 17:26

Znany z tego że nikt go nie zna

Popularne

1 z 25-pięciu! Mirosław Arczak jako jedyny radny przyszedł na spotkanie w sprawie Stomilu