fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 23 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kompromitacja znanego pięściarza na gali. Zwycięstwo zawodnika z Iławy

Wiadomości Kompromitacja znanego pięściarza na gali. Zwycięstwo zawodnika z Iławy

W trakcie gali Fame MMA, co-main eventem było starcie Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Najmanem. Walka zakończyła się interwencją ochrony.

FAME MMA to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gal w polskim Internecie. Połączenie rozrywki i scenariuszy rodem z wrestlingu z walkami w różnych formułach, najczęściej toczonych przez rozpoznawalne postacie z Internetu to przepis na sukces i masę widowni. Na 8. już edycji FAME MMA, która odbyła się 21 listopada w Łodzi, jednym z kluczowych pojedynków była walka doświadczonego pięściarza – Marcina Najmana – z młodym, gniewnym „Don Kasjo” z Iławy. Konflikt ten rozpoczął się po serii zwycięstw Kasjusza, który stwierdził, że w boksie pokonałby każdego, w tym Najmana. Obaj Panowie przystali na walkę bokserską na FAME MMA 8 i wydawało się, że konflikt ten zakończy się w ringu. Niestety, kilka dni przed walką, „Don Kasjo” w jednym z wywiadów zarzucił Marcinowi Najmanowi romans z Moniką Godlewską, która walczyła na gali FAME MMA 5. Najman zapowiedział, że nie zostawi tak tych pomówień ze strony Kasjusza i pozwie go.

W trakcie sobotniej (21.11) walki, Marcin Najman i „Don Kasjo” wyszli do oktagonu, lecz raptem chwilę po rozpoczęciu walki, Najman rzucił się na Życińskiego i obalił go. Sędzia rozdzielił zawodników i ukarał Marcina Najmana odejmując mu jeden punkt i przypomniał, że walczą w formule bokserskiej. Chwile po wznowieniu walki, Najman kopnął „Don Kasjo” i sędzia zakończył walkę. To jednak nie ostudziło temperamentu zawodników, Ci rzucili się ku sobie, a na macie interweniowała ochrona, która musiała rozdzielić obu panów. Walka zakończyła się dyskwalifikacją Najmana. Do tego, federacja FAME MMA ukarała go dożywotnim usunięciem ze swojej gali oraz zapowiedziała, że nie wypłaci mu wynagrodzenia przysługującego mu za walkę. Najman w swoich mediach społecznościowych odniósł się do incydentu mówiąc, że „świnie potraktował jak świnie” odnosząc się do pomówień Kasjusza o rzekomy romans Najmana z Godlewską i stwierdził, że „Don Kasjo” bezpośrednio zaatakował jego rodzinę. Zapowiedział również pozew dla Życińskiego.

Kasjusz Życiński to 28-letnia gwiazda takich programów telewizyjnych jak „Warsaw Shore”, „Ex na plaży”, czy „Top model”. Szczyt swojej popularności osiągnął po pierwszych występach na galach FAME MMA, gdzie pokazał się jako bardzo pewny siebie i arogancki zawodnik, jednak również niepokonany jak do tej pory. „Don Kasjo” pochodzi z Iławy. Ostatnio zaczął próbować swoich sił także w muzyce.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x