-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pokazała za dużo? Znana aktorka nago na Netflix. Zdjęcia kręcono w Olsztynie

OlsztynPokazała za dużo? Znana aktorka nago na Netflix. Zdjęcia kręcono w Olsztynie

11 maja, równo trzy miesiące po premierze kinowej, na platformę streamingową Netflix trafiła polska komedia gangsterska – „Krime Story. Love Story”, do której zdjęcia kręcono w Olsztynie.

reklama

Dwaj przyjaciele planują „skok” życia, który ma im umożliwić beztroską przyszłość. Jednak, jak to w takich przypadkach bywa, na drodze staje dziewczyna i wszystko się komplikuje.

W rolę Kamili, która zawróciła w głowie tytułowemu bohaterowi, wcieliła się Wiktoria Gąsiewska. Jej fanów zelektryzowała wiadomość, że na ekranie pojawia się w śmiałych scenach – aktorka rozebrała się przed kamerą.

Wiktoria Gąsiewska w nagich scenach

reklama

Wielbiciele Wiktorii Gąsiewskiej będą zachwyceni. Młoda aktorka wzięła udział w śmiałych scenach. I chociaż nagi biust pokazała już w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, tutaj będzie odważniej.

Olsztynianka z szansą na "porno Oscara". Ogromny sukces 22-latki

– W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością – opowiadał filmowy partner aktorki, Cezary Łukaszewicz.

reklama

Zdradził też kulisy kręcenia jednej ze scen:

– Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie.

wiktoria gąsiewska

reklama
reklama
reklama
reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dzikiu
20 maja 2022 10:48

Ale wypisujecie kocopoły,w lesie nie zasnie nikt to nie były jej piersi tylko dublerki a w tym nowym filmie zagrała po prostu scenę topples,wielkie mi halo,swoją drogą bardzo piękna scena

Zbycho
20 maja 2022 09:01

I co niby takiego pokazała? Toples to nie nagość nie przesadzajcie

Popularne

Park rozrywki w Gminie Olsztynek ma mieć największą na świecie atrakcję