5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Pokazała za dużo? Znana aktorka nago na Netflix. Zdjęcia kręcono w Olsztynie

OlsztynPokazała za dużo? Znana aktorka nago na Netflix. Zdjęcia kręcono w Olsztynie

11 maja, równo trzy miesiące po premierze kinowej, na platformę streamingową Netflix trafiła polska komedia gangsterska – „Krime Story. Love Story”, do której zdjęcia kręcono w Olsztynie.

reklama

Dwaj przyjaciele planują „skok” życia, który ma im umożliwić beztroską przyszłość. Jednak, jak to w takich przypadkach bywa, na drodze staje dziewczyna i wszystko się komplikuje.

W rolę Kamili, która zawróciła w głowie tytułowemu bohaterowi, wcieliła się Wiktoria Gąsiewska. Jej fanów zelektryzowała wiadomość, że na ekranie pojawia się w śmiałych scenach – aktorka rozebrała się przed kamerą.

reklama

Wiktoria Gąsiewska w nagich scenach

Wielbiciele Wiktorii Gąsiewskiej będą zachwyceni. Młoda aktorka wzięła udział w śmiałych scenach. I chociaż nagi biust pokazała już w filmie „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, tutaj będzie odważniej.

– W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością – opowiadał filmowy partner aktorki, Cezary Łukaszewicz.

Zdradził też kulisy kręcenia jednej ze scen:

reklama

– Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie.

wiktoria gąsiewska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
20 maja 2022 14:04

Fajna lalka

Adam
20 maja 2022 11:21

Bardzo ladnie wyszlo , piekna mloda dziewczyna , zgrabna budzi fantazje , cóż można dodać , nie krytykujcie przez zazdrość

Polecane
Ogłoszenia