fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

4 poszukiwanych w rękach policjantów

Wiadomości 4 poszukiwanych w rękach policjantów

Tylko w ciągu ostatniej doby policjanci zatrzymali 4 poszukiwanych. Za jednym z mężczyzn wystawione były dwa listy gończe za wyłudzanie kredytów. Do odbycia ma karę 3 lat pozbawienia wolności.

Dobre Miasto

Kilkanaście minut po godz. 12:00 policjanci z Posterunku Policji w Jonkowie zatrzymali Grzegorza S. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy Olsztynie. Został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie, gdzie odbędzie karę 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Olsztyn

Policjanci Oddzialu Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie podczas patrolowania ulic miasta zatrzymali 59-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie. Andrzej G. miał do odbycia karę łącznie 3 lat pozbawienia wolności za wyłudzanie kredytów.

Kilka godzin później, na ul. Mochnackiego podczas legitymowania 26-latka okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mateusz G. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do odbycia ma karę kilkunastu dni pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia.

Olsztynek

Kilka minut po godz. 15:00 policjanci z referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Olsztynku zatrzymali Krzysztofa D. poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. Mężczyzna ma do odbycia 20 dni pobawienia wolności za popełnione wykroczenia. Został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Olsztynie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x