5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Dachowanie samochodu niedaleko KFC w Olsztynie

OlsztynDachowanie samochodu niedaleko KFC w Olsztynie

Do zdarzenia doszło dziś o godz. 18:20 (02.11.2022) na ul. Pstrowskiego w Olsztynie między KFC a Castoramą.

reklama

Kolizja dwóch samochodów osobowych miała miejsce na pasie w kierunku Castoramy za skrzyżowaniem ulic Pstrowskiego-Sikorskiego-Mazowieckiego, przy wjeździe w ul. Mielczarskiego. Powstały spore utrudnienia w ruchu.

Według wstępnych informacji w zdarzeniu drogowym brały udział dwa samochody: audi i mitsubishi. Ten drugi dachował. Pojazdami podróżowały cztery osoby, które nie wymagały szerszej pomocy medycznej.

reklama

“Poważnie wyglądające zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Sprawcą tego zdarzenia, według policjantów Wydziału Ruchu Drogowego jest kierująca osobowym autem 24-latka. Wyjeżdżając z ul. Mielczarskiego, czyli drogi podporządkowanej, nie zastosował się do pionowego znaku drogowego A7 (ustąp pierwszeństwa) i wjechała na drogę z pierwszeństwem, po której poruszał się 23-letni kierujący osobowym mitsubishi. Kierująca doprowadziła do zderzenia się pojazdów, na skutek czego młody kierowca stracił panowanie na pojazdem, wpadł w poślizg i jego auto przewróciło się na bok. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Policja wystawiła kobiecie mandat w wysokości 1500 zł oraz 10 punktów karnych. Droga będzie zablokowana do ok. godz. 20:00″ – przekazał rzecznik prasowy KMP Olsztyn.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
4 listopada 2022 08:22

Wina pomnika

Głupi Piotrek
3 listopada 2022 10:25

Redaktorek piszący takie pierdoły chyba nie ukończył nawet podstawówki. A poza tym tylko olsztyńska psiarnia ma takie problemy z przywróceniem ruchu. Niebieskie niemoty. Jaki grzym taka milicja

Polecane
Ogłoszenia