fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama
reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Służby ratunkowe pracowały na miejscu wyglądającego dość poważnie zdarzenia drogowego, do którego doszło w Burdągu w gminie Jedwabno. Z ustaleń funkcjonariuszy z referatu ruchu drogowego wynika, że 74-letni kierowca Mitsubishi poruszał się od strony Nowego Dworu w kierunku Burdąga. Mężczyzna na oblodzonej części jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na szczęście 74-latek nie doznał żadnych obrażeń ciała. Podróżował sam. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci apelują do kierowców o wzmożoną czujność i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do obecnie panujących trudnych warunków zarówno atmosferycznych jak i drogowych.

W poniedziałek (27.12.2021r.) około godz. 15:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego, do którego doszło w miejscowości Burdąg w gminie Jedwabno. Z ustaleń funkcjonariuszy szczycieńskiej drogówki, którzy pracowali na miejscu wynika, że 74-letni kierowca pojazdu marki Mitsubishi poruszał się od strony miejscowości Nowy Dwór w kierunku miejscowości Burdąg, gmina Jedwabno. W pewnym momencie 74-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Mężczyzna podróżował sam. W chwili zdarzenia był trzeźwy.
Obecna na miejscu załoga karetki pogotowia przebadała 74-letniego mieszkańca gminy Jedwabno potwierdzając, że nie doznał on żadnych obrażeń ciała. Pojazd został usunięty z drogi przez przybyłą na miejsce pomoc drogową.

Czytaj też:  Niedzielski: pracodawca będzie mógł oczekiwać od pracownika wyniku testu na COVID-19

reklama

źródło: KWP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama