25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Olsztyn: Ojciec z synem uprawiali w domu marihuanę

OlsztynOlsztyn: Ojciec z synem uprawiali w domu marihuanę

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali ojca i syna, którzy w swoim domu uprawiali konopie indyjskie. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli również woreczki z marihuaną. Mężczyznom w związku z posiadaniem narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, iż w jednym z mieszkań na terenie gminy Jonkowo znajduje się uprawa konopii indyjskich.

Wczoraj (13.07.2016) po południu funkcjonariusze pojechali pod ten adres. W domu zastali 59-latka oraz jego 31-letniego syna, których od razu poinformowali o celu wizyty. Po wejściu do środka poczuli charakterystyczny zapach konopii. W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli dwa dojrzałe krzaki.
W wyniku przeszukania ujawnili również woreczki z suszem roślinnym, który po badaniach okazał się marihuaną.

reklama

Ojciec tłumaczył policjantom, że sadzonki dostał od drugiego syna, który mieszka za granicą. Ten miał prosić go aby “zaopiekował się” roślinami.

Funkcjonariusze wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności tej sprawy.

Posiadanie środków odurzających oraz uprawa konopii zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

16 KOMENTARZY

16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lead
21 lipca 2016 23:57

Uprawiał marihuanę ? Puknijta się w łeb !

Darius Przewozny
15 lipca 2016 09:29

Ciekawe ile to wszystko bedzie kosztowalo i kto za to zaplaci, rachunek w dziesiatkach tysiecy..? I komu tak w ogole to przeszkadza, ze ktos sobie na wlasny uzytek przychoduje… Brak logiki i glupota… Juz nie wspominajac, ze z pewnie normalnych ludzi zrobia kryminalistow…

Polecane