19 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mieszkaniec ul. Dywizjonu 303 pomylił numer 997 z taksówką

WiadomościMieszkaniec ul. Dywizjonu 303 pomylił numer 997 z taksówką

„Napiliśmy się ze szwagrem teraz macie go odwieźć” – takie słowa usłyszeli policjanci podczas przeprowadzania interwencji w jednym z mieszkań w Olsztynie. Mieszkaniec ul. Dywizjonu 303 zadzwonił pod numer 997 i wezwał pomoc policjantów. Jak się okazało miała ona polegać na podwiezieniu jednego z nich do domu. Gdy policjanci stanowczo odmówili, mężczyźni zaczęli być wobec nich agresywni. Ostatecznie obaj zostali odwiezieni… do izby wytrzeźwień.

reklama

Wczoraj (30.06.2016) po godz. 18:00 na numer alarmowy 997 zadzwonił mężczyzna, który oświadczył oficerowi dyżurnemu, że w jego pokoju znajduje się osoba która nie chce opuścić mieszkania. Zgłaszający poprosił o przyjazd patrolu.

Gdy funkcjonariusze dojechali na ul. Dywizjonu okazało się, że pod wskazanym adresem sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zgłaszający powiedział do policjantów cyt.: „Napiliśmy się ze szwagrem teraz macie go odwieźć”. Gdy policjanci poinformowali domowników, że jest to bezpodstawne wezwanie, ci zareagowali agresją. W efekcie obaj panowie trafili do oslztyńskiej izby wytrzeźwień.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan Kowalski
30 czerwca 2016 16:09

Trzeba mieć naprawdę słabe podejście do tematu zęby myśleć i wciskać jeszcze inny ze to pomyłka była :/ Dziennikarstwo najwyższych lotów … coraz słabiej… może niedługo artykuły sponsorowane ?

Patryk Kropidłowski
30 czerwca 2016 15:05

też nie macie o czym pisać …

Popularne
Ogłoszenia