5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Wtargnął do mieszkania byłej żony, ukradł rzutnik a następnie wybił okna w aucie pasierba

OlsztynWtargnął do mieszkania byłej żony, ukradł rzutnik a następnie wybił okna w...

Policjanci zatrzymali na ulicy Towarowej 32-letniego mieszkańca miasta odpowiedzialnego za naruszenie miru domowego, kradzież rzutnika oraz powybijanie wszystkich okien w samochodzie swojego pasierba. Sprawca tłumaczył policjantom, że nagły i gwałtowny wybuch agresji – poza wzburzeniem wywołanym kłótnią – spowodował u niego wypity wcześniej alkohol.

reklama

Na ulicy Jagiellońskiej w Olsztynie 32-latek przyszedł do mieszkania swojej byłej żony, by odwiedzić dzieci. Niestety był pijany i nie reagował na prośby kobiety o opuszczenie jej domu. Po krótkiej awanturze wyszedł zabierając z mieszkania ze sobą rzutnik warty 900 złotych. Następnie zaniósł go do najbliższego lombardu.

Gdy 32-latek dotarł na ul. Towarową zauważył zaparkowany przy drodze samochód swojego pasierba. Ciągle opanowany złością wziął młotek i powybijał nim wszystkie szyby w mazdzie. Po kilku minutach na miejscu byli już policjanci, którzy zatrzymali Pawła G.

reklama

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Jak przyznał podczas przesłuchania, przed całym zajściem wypił prawie 10 piw.

Po wytrzeźwieniu usłyszał trzy zarzuty. Za naruszenie miru domowego kradzież, a także zniszczenie mienia grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia