20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

6-letni chłopiec wjechał pod pociąg. Smutna informacja ze szpitala

Olsztyn6-letni chłopiec wjechał pod pociąg. Smutna informacja ze szpitala

Sześcioletni chłopiec przebywa teraz w szpitalu w Olsztynie, gdzie przeszedł operację neurochirurgiczną. Został ciężko ranny po tym, jak wjechał na niestrzeżony przejazd kolejowy w Unieszewie. Według wstępnych ustaleń policji, chłopiec wjechał na tory, kiedy na sygnalizatorze zapaliło się czerwone światło i rozległ się sygnał ostrzegający przed nadjeżdżającym pociągiem.

reklama

Rowerzysta uderzył w bok pociągu relacji Olsztyn – Toruń. Sześciolatek trafił do szpitala nieprzytomny, z poważnym urazem głowy i innymi urazami powierzchniowymi. W szpitalu przeszedł operację neurochirurgiczną i przebywa teraz na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Stan dziecka ciągle jest ciężki, ale personel szpitalny robi wszystko, aby poprawił się stan pacjenta.

Oficer prasowy olsztyńskiej policji zapowiedział, że przeprowadzą postępowanie w celu ustalenia okoliczności wypadku, m.in. kwestii związanej z opieką nad dzieckiem. Potwierdził jednak, że sygnalizacja na tym przejeździe była w pełni sprawna.

reklama

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ojciec
10 maja 2022 23:59

Biedne dziecko

stop
7 maja 2022 20:11

Bardzo współczuje i oby chłopiec wyzdrowiał. Mam apel do wszystkich rowerzystów, proszę nie wjeżdzajcie rowerami na przejście dla pieszych, jest to nagminne. Dorośli jadą i to samo robi dziecko. Rower się przeprowadza przez przejście. Ostatnio dużo takich niemądrych zachowań obserwuje w Giżycku.

Polecane
Ogłoszenia