fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Sceny jak z filmu „Lśnienie”. Kierowca BMW wycinał drzwi do domu siekierą

reklama

14 listopada tuż przed godziną 08:00 policjanci zostali skierowani na ul. Wańkowicza w Szczytnie. Mężczyzna z siekierą chciał się dostać do domu 44-latki.

44-letnia zgłaszająca i jej 22-letni syn poinformowali, że znają sprawcę, który przed przyjazdem policyjnego patrolu. 25-latek przyjechał z siekierą swoim BMW pod dom 44-latki. chciał wyjaśnić jakieś nieporozumienie z jej 22-letnim synem. Miał ono dotyczyć znanej im kobiety. Nie udało się dojść do porozumienia, wtedy to rozegrały się sceny jak z filmu „Lśnienie” Stanleya Kubricka.

Mężczyzna wrócił z siekierą, zniszczył furtkę, po czym zaczął przebijać na wylot drzwi wejściowe mieszkania. Wykrzykując dziwne słowa z grymasem na twarzy jak zwariowany bohater amerykańskiego filmu.

reklama

25-latek został zatrzymany przez policję. Okazało się, że był pijany. Kierował pojazdem marki BMW w stanie nietrzeźwości oraz dokonał zniszczenia elewacji innego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Drzymały. Jakby tego było mało agresor w trakcie prowadzonej przez mundurowych interwencji, znieważył policjantów oraz naruszył ich nietykalność cielesną.

Czytaj też:  Tak będzie wyglądał dworzec w Olsztynie? W poniedziałek podpisanie umowy

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama