14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Leroy Merlin w Olsztynie otwarty także w niedzielę

OlsztynLeroy Merlin w Olsztynie otwarty także w niedzielę

Mamy dobre informacje dla każdego, kto często odwiedza sklepy remontowo-budowlane Leroy Merlin. Od teraz wszystkie oddziały tej sieci mogą pracować w każdą wolną od handlu niedzielę, ponieważ zaczęły oferować usługi pocztowe, które pozwalają ominąć istniejący zakaz sprzedaży bez żadnych konsekwencji i problemów.

reklama

Od niedzieli, 7 listopada, wszystkie sklepy Leroy Merlin są otwarte w niedzielę. Warto również wiedzieć, że w naszym kraju istnieje łącznie 71 oddziałów tej sieci. Ich przedstawiciele podkreślają, że nie zmuszają pracowników do przychodzenia do pracy ostatniego dnia tygodnia. Na swoich stanowiskach pojawią się tylko osoby, które zechcą otrzymać w zamian dodatkowe wynagrodzenie.

Sklepy Leroy Merlin, podobnie jak inne markety budowlane, dyskonty i supermarkety, prawdopodobnie przestaną otwierać się w niedziele niehandlowe pod koniec stycznia 2022 r., wtedy to ma wejść w życie nowelizacja ustawy.

reklama

Leroy Merlin chce być jak giganci żywności. Sieć poinformowała media, że ​​dołączy do grona firm, które handlują w niedziele jak każdego dnia tygodnia. Takie usługi oferują obecnie inne sieci, takie jak: ABC, Aldi, Auchan, Api Market, Biedronka, Bricomarche, bi1, Carrefour Polska, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Dino Polska, Euro Sklep, Groszek, Intermarche, Kaufland Polska, Lewiatan , Lidl Polska, Polomarket, Prim Market, Sklep Polski, Stokrotka, Topaz, Top Market i Żabka Polska.

Gigmarket Leroy Merlin w Olsztynie w niedziele jest otwarty w godzinach od 10:00 do 20:00.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcin
14 listopada 2021 15:18

ZAPOMNIELISCIE DODAĆ ZE CASTORAMA OLSZTYN TEZ JEST OTWARTA W KAŻDĄ NIEDZIELĘ…

ols
9 października 2022 15:10

cóż jak widać dobro pracownika sieci leroy nie jest ważne tylko wyprowadzić kasę i nie płacić podatków. współczuję ludziom co muszą tam pracować.

Polecane
Ogłoszenia