13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kasjerka zasnęła za kasą. Była kompletnie pijana

WiadomościKasjerka zasnęła za kasą. Była kompletnie pijana

Z reguły policjanci podejmują interwencje w stosunku do nietrzeźwych klientów awanturujących się w sklepie. Tym razem było zupełnie inaczej. Policyjny patrol został wezwany do ekspedientki, która dosłownie zasnęła za kasą.

Wczoraj (08.02) o godzinie 17:00 oficer dyżurny olsztyńskiej jednostki Policji przyjął zgłoszenie dotyczące pracownicy jednego z marketów budowlanych, która podjęła czynności służbowe będąc kompletnie pijaną. Do zadań kobiety należała obsługa kasy fiskalnej. Być może sprawa jej stanu trzeźwości nie wyszła by na jaw, gdyby nie to, że po około trzech godzinach pracy kobieta zasnęła za kasą. Kierownictwo sklepu nie pozostało obojętne na takie zachowanie i na miejsce wezwali patrol policji wyposażony w urządzenie do badania stanu trzeźwości.

reklama

Funkcjonariusze na miejscu interwencji wylegitymowali 37-letnią mieszkankę Olsztyna. Badanie policyjnym alkomatem wykazało obecność ponad dwóch promili alkoholu w organizmie nieodpowiedzialnej kasjerki, która według naszych informacji pracowała w Leroy Merlin.

Policjanci przypominają, że kto wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości znajduje się w stanie po użyciu alkoholu lub środka działającego podobnie i podejmuje w tym stanie czynności zawodowe popełnia wykroczenie z art. 70§2 Kw.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

13 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Real
9 lutego 2021 20:12

:::)))) I cały korporacyjny świat zazdrości! Można być wyluzowanym w pracy? Można! :::))

Józek
9 lutego 2021 19:59

Oj tam, chciała się po prostu kobitka nieco rozgrzać a nadgorliwcy zaraz trzodę zrobili….

Popularne
Ogłoszenia