24 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!

WiadomościParking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!

Jak przekazał dyrektor firmy odpowiedzialnej za tą zmianę, winni są kierowcy, którzy zamiast robić zakupy, parkowali tam na cały dzień.

reklama

Na parkingu przy al. Sikorskiego, przed Auchan i Media Markt w Olsztynie, postawiono parkomaty. Przez pierwsze 120 minut można stać bezpłatnie, gdyż ostatecznie jest to parking dla klientów, którzy przyjeżdżają na zakupy. Jednak jak się okazuje, do tej pory parkowali tam również kierowcy, którzy wcale na zakupy się nie wybierali.

Jednym z powodów częstego przepełnienia parkingu pod Auchanem, mogą być kierowcy, którzy zamiast korzystać z parkingu Galerii Warmińskiej, do której przyjeżdżają na zakupy, to parkują po sąsiedzku, przed Auchanem. W ten sposób mogli oni uniknąć opłaty za postój.

reklama

Niektórzy kierowcy uważają wprowadzenie parkomatów za dobry pomysł, bo – jak twierdzą – zwolni to wiele miejsc do parkowania i wprowadzi rotację. Inni natomiast, sądzą, że jest to czysty wyzysk na klientach i ostentacyjnie zapowiadają, że nie będą tam więcej robić zakupów.

Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny! Parking przed Auchan i Media Markt jest już płatny!

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
emtewc
17 września 2020 11:12

pytam się. gdzie reżim sanitarny wklepanie numeru rejestracyjnego przez 1000 osób dziennie; chyba sanepid powinien coś z tym zrobić

joe
25 listopada 2020 12:45

ten carpark to kolejni zlodzieje ich ifolinia nic sie nie dowiesz a pania mozesz na infolini douczyc taka błyskotliwa

Polecane
Ogłoszenia