fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Próbował ucieczką uniknąć policyjnej kontroli

reklama

Policjanci interweniowali wobec 44-letniego mieszkańca Barczewa, który zdecydował się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu i próbował ucieczką uniknąć kontroli. Został zatrzymany po kilkunastominutowym pościgu. Kierowca odmówił badania alkomatem, więc został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew.

Dzisiaj ok godz. 2 w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Barczewie, jadąc ul. Prusa zauważyli Toyotę, której kierowca na widok oznakowanego radiowozu przyśpieszył. Policjanci mając przypuszczenia, że kierujący może mieć coś na sumieniu pojechali za osobówką. Po kilkunastu minutowym pościgu kierowca zatrzymał swój pojazd na drodze leśnej przed miejscowością Maruny. Mężczyzna przed kontrolą próbował ratować się pieszą ucieczką. Szybko jednak został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało, przyczyną takiego zachowania był wypity wcześniej alkohol i chęć uniknięcia konsekwencji swojego postępowania.

Mężczyzna, od którego czuć było alkohol, odmówił poddania się badaniu alkomatem. Pobrano mu krew i wynik badania wyjaśni, w jakim stanie 44-latek kierował toyotą.

reklama

Mieszkaniec Barczewa nie dość, że pijany wsiadły za kierownicę auta, to jeszcze podczas przeprowadzanej interwencji groził policjantom utratą stanowiska i fałszywym zgłoszeniem pobicia.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: