fbpx
6 C
Olsztyn
piątek, 22 października, 2021
reklama

Miały odprawiać rytuały okultystyczne. Teraz pojawią się w znanym programie

reklama

Wiedźmuchy wywołały niemałe poruszenie w całej Polsce. To za sprawą radnych, którzy podejrzewali je o odprawianie rytuałów okultystycznych. Teraz pojawią się w znanym programie.

– Wiedźmuchy to grupa artystyczno-charytatywna działająca w Olsztynie, okolicach, ale często występująca i w innych miejscach w Polsce. Istnieje już od pięciu lat i zrzesza ponad 20 „wiedźm” – dzieci, dorosłych i seniorów. Kobiety różnych dziedzin i po „przejściach”.
Grupa ta powstała by wspierać się wzajemnie, bawić się oraz działać lokalnie – tak o Wiedźmuchach pisała posłanka Monika Falej.

Jakiś czas temu radni sprawdzali czy grupa nie odprawia rytuałów okultystycznych w związku ze skargą złożoną przez Akcję Katolicką, czyli grupę działającą przy miejscowej parafii w Miłakowie. Skarga została odrzucona.

reklama

Na profilu Wiedźmuch na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że grupa pojawi się w programie Mam Talent na kanale TVN. Będzie można obejrzeć ich występ już w najbliższą sobotę (11.09.2021) o godzinie 20:00.

Wszystkie kucharki zostawiają garnki, wszystkie gosposie, sprzątanie mają w nosie. Teraz piloty wszyscy biorą w ręce i Mam Talent TVN włączają naprędce . 😁

Posted by Wiedźmuchy on Saturday, September 4, 2021
reklama

Najnowsze ogłoszenia

2 KOMENTARZY

2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze