23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Wiemy, w której Biedronce w Olsztynie zapłacisz kartą

OlsztynWiemy, w której Biedronce w Olsztynie zapłacisz kartą

Biedronka zaczęła wprowadzać karty płatnicze do sieci swoich dyskontów. W Olsztynie, na razie, płatność kartą będzie możliwa w czterech sklepach.

reklama

Od 16 czerwca Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Do końca lipca sieć planuje udostępnić tę formę płatności klientom we wszystkich placówkach sieci. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 510 sklepach Biedronka.

Po pomyślnie przeprowadzonych testach z udziałem klientów w dziewięciu sklepach Biedronka zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu rozpoczęło się sukcesywne udostępnianie usługi w pełnej funkcjonalności. W najbliższych tygodniach nastąpi włączanie kolejnych placówek do puli sklepów, umożliwiających płatności za pomocą kart płatniczych.

reklama

Sklepy Biedronka, gdzie dostępna będzie ta forma płatności, będą w odpowiedni sposób oznaczone – za pomocą naklejki na drzwiach wejściowych, a także za pomocą materiałów informacyjnych wewnątrz placówki. Klienci będą mogli także sprawdzić, które sklepy Biedronka w ich miejscowości akceptują płatności za pomocą kart, poprzez wyszukiwarkę z interaktywną mapą, dostępną na stronie internetowej www.biedronka.pl/sklepy – wystarczy wpisać konkretną miejscowość  i jako kryterium wyszukiwania zaznaczyć pole „W tym sklepie zapłacisz kartą”.

W Olsztynie, na razie, płatność kartą jest możliwa w czterech sklepach. To dyskonty przy ul. Okrzei, Sielskiej, Jagiellońskiej oraz przy al. Piłsudskiego.

Bankiem, który odpowiada za obsługę płatności bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka, jest Bank Pekao S.A. Należy jednocześnie podkreślić, że klienci mogą dokonywać płatności kartami w sklepach Biedronka każdą kartą dowolnego banku, działającą w systemach kart płatniczych VISA lub MasterCard.

reklama

Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka – gotówkowej i za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne).

rak

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane