7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Warsztaty z seksu tantrycznego pod Olsztynem

GalerieWarsztaty z seksu tantrycznego pod Olsztynem

W Nowym Kawkowie można zapisać się na warsztaty z… seksu tantrycznego. Chętnych z całej Polski nie brakuje. 

reklama

Szperając w Internecie i szukając informacji na temat Warmii i Mazur, natrafiliśmy na bardzo ciekawe ogłoszenie. W Nowym Kawkowie (gm. Jonkowo) odbywają się warsztaty tantry, a dokładniej z seksu tantrycznego. Skierowane są one do par i do samych mężczyzn. Na jesień zaplanowany jest również zjazd absolwentów. Czym jest tantra? Na stronie TantraLove czytamy:

– Prezentowaną przez nas Tantrę Współczesną nazwaliśmy TantraLove. Skupiamy się w niej na radości życia. Radość ta wiąże się ze świadomością własnej drogi. Z poszukiwaniem i umiejętnym korzystaniem z talentu jaki każdemu jest dany. Dlatego kładziemy nacisk na harmonię pomiędzy pełnym odczuwaniem i zrozumieniem tego co się odczuwa. Z tej perspektywy TantraLove staje się wyjątkową propozycją, właśnie ze względu na umiejętne połączenie narzędzi poszerzających świadomość z elementami psychologii uwzględniającymi nasze kulturowe pochodzenie i uwarunkowanie. Staje się też atrakcyjnym wypełnieniem luki w naszej edukacji jak żyć i tworzyć szczęśliwe związki.

reklama

Mimo pogłębionej definicji, którą można przeczytać na stronie warsztatów, to i tak większości osób tantra będzie kojarzyć się przede wszystkim z seksem, ale takim który polega na „wstrzymywaniu” spełnienia (czyli orgazmu). Stąd pierwsze pytanie, które skierowaliśmy do organizatorów, dotyczyło seksu w trakcie ćwiczeń:

– Podczas warsztatów z seksu tantrycznego na sali nie dochodzi do zbliżeń, to jest jedna z zasad, która obowiązuje uczestników podczas zajęć. Prowadzący bardzo dbają o poczucie bezpieczeństwa i jasno ustalone granice – mówi Justyna Kondziołka z TantraLove.

Mimo tematu, który można spokojnie nazwać niszowym, ośrodek nie narzeka na brak chętnych:

reklama

– Ilość osób zależy od rodzaju warsztatu. Na staż tantryczny przyjmujemy 12 par (na termin czerwcowy i listopadowy zapisy są już tylko na listę rezerwową), na sylwestrowym warsztacie było ponad 40 osób, warsztaty wakacyjne mają na ogół ok. 30 osób, weekendy dla par podobnie. W ciągu ostatnich kilku lat widać coraz większe zainteresowanie ludzi pracą nad jakością swoich związków, bliskością i seksualnością – mówi nam pani Justyna.

Trzeba pamiętać, że takie warsztaty to nie jest tania rzecz. Staż dla par kosztuje 2 tysiące złotych. Do tego trwa sześć dni. Chętnych do pogłębiania swoich związków jak widać nie brakuje.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
bla bla bla
23 czerwca 2014 23:17

Przecież oni są poje….ani a Romanowski na czele tej bandy idiotów.

Polecane
Ogłoszenia