1.1 C
Olsztyn
piątek, 24 stycznia, 2025
reklama

Dzieciaki wspierają swoich rówieśników w Afryce

OlsztynDzieciaki wspierają swoich rówieśników w Afryce

Woda jest życiodajnym płynem. Niezbędnym dla wszystkich: ludzi, zwierząt i roślin. Ważnym dla rozwoju najmłodszych organizmów. Niestety nie w każdym miejscu na świecie jest do niego wyrównany dostęp.

Taki stan rzeczy stał się bodźcem dla przedszkolaków i ich opiekunów z olsztyńskiej Akademii Smyka do zorganizowania akcji charytatywnej „Woda źródłem życia”. Przygotowany został program artystyczny, na który składają się piosenki, tańce oraz recytacja wierszy. Wszystkie działania spaja jeden temat – woda. W czasie trwania i po zakończeniu występów będzie można kupić tematyczne gadżety, wykonane własnoręcznie przez milusińskich. Pieniądze zebrane podczas akcji zasilą konto polskiej organizacji humanitarnej i zostaną przeznaczone na wybudowanie studni dla dzieci w Afryce.

Impreza charytatywna odbędzie się w najbliższy piątek (30.05.) w sali gimnazjum SP 30 o godzinie 16:30.

Wszelkie informacje oraz aktualizacje na temat tego wydarzenia znajdą Państwo na oficjalnym profilu Facebook Akademii Smyka.

Zostaw opinię pod artykułem
reklama
waminski port ekskluzywne mieszkania

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane