7 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Janusz Korwin-Mikke spotkał się z olsztynianami

GalerieJanusz Korwin-Mikke spotkał się z olsztynianami

Mieszkańcy stolicy Warmii tłumnie przybyli do Auditorium Maximum Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie, gdzie w środę (8.04) odbyło się spotkanie z kandydatem na prezydenta. W ramach swojej kampanii wyborczej Korwin-Mikke już po raz drugi odwiedził Olsztyn. Wczoraj polityk wylewnie komentował aktualną sytuację w kraju, m.in. udział Polski w konflikcie rosyjsko-amerykańskim, kwestie obronności państwa i armii oraz podatków. Poza Olsztynem startujący w majowych wyborach Korwin-Mikke odwiedzi także Szczytno i Mrągowo. 

reklama

Janusz Korwin-Mikke spotkał się z olsztynianami Galerie, Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
skun
12 kwietnia 2015 20:39

A ja tam na niego zaglosuje ma cos w tej glowie i wcale glupio nie mowi chce ulaskawic ludz z wyrokami za posiadanie malej ilosci marihuany bo to mala szkodliwosc czynu dla spoleczenstwa oraz nie wsadzac ludzi za to ze mozesz uszkodzic czlowieka przy swojej obronie i jak to jest do dzis ktos nas napada a my nie mozemy sie bronic a jak sie bronimy to tak aby mu nic nie zrobic bo mozemy miec wyrok on wcale glupio nie mysli tylko wyglada i zachowuje sie jak wariat

nigdy
12 kwietnia 2015 19:41

w życiu na tą szurniętą muchę nie będę głosować. niech się brata z putinem ale beze mnie. Oddam głos na Dude bo tylko on ma szansę powalczyć z bredzisławem. Każdy niech głosuje na kogo chce, ale oddanie głosu na kukiz, korwina, ogórek, jarubasa czy palidruta to zmarnowany głos.

Popularne
Ogłoszenia