Najpierw spokojnie wyszedł ze sklepu, a chwilę później swoją uwagę skupił na zaparkowanym samochodzie. Nagranie z monitoringu zarejestrowało całe zdarzenie, a teraz olsztyńscy policjanci proszą mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na filmie.
Uszkodził samochód i odszedł
Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia zaparkowanego samochodu osobowego. Do zdarzenia doszło przy jednej z ulic miasta.
W trakcie prowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli nagrania monitoringu, na których zarejestrowano przebieg całego incydentu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna mogący mieć związek ze sprawą chwilę wcześniej opuścił znajdujący się w pobliżu market.
Kamery zarejestrowały wizerunek mężczyzny
Policjanci dotarli do zapisów ze sklepowego monitoringu. To właśnie z tych materiałów pochodzą nagrania, na których wyraźnie widać twarz mężczyzny.
Mundurowi liczą, że publikacja wizerunku pomoże szybko ustalić jego dane personalne i wyjaśnić okoliczności zdarzenia.
Policja prosi o pomoc mieszkańców
Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie.
Informacje można przekazywać pod numerami telefonów 47 731 38 42 oraz 47 731 34 24. Policja uruchomiła również kontakt mailowy pod adresem: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.
Każda informacja może okazać się istotna dla prowadzonego postępowania.
źródło: KMP Olsztyn