12 C
Olsztyn
piątek, 27 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Olsztyn rozwikłali dwa głośne przestępstwa. Okazało się, że są ze sobą powiązane

OlsztynPolicjanci z Olsztyn rozwikłali dwa głośne przestępstwa. Okazało się, że są ze...

Kradzież z włamaniem do stoiska handlowego

18 listopada 2021 roku w jednym z domów handlowych w centrum Olsztyna dwóch mężczyzn włamało się do stoiska handlowego i ukradło kasetkę z pieniędzmi.

reklama

Prowadzący postępowanie funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zabezpieczyli i udostępnili nagranie z monitoringu, zwracając się z prośbą o pomoc w identyfikacji złodziei.

Pisaliśmy o tej sprawie tutaj: Zrobili to pod kamerą w samym centrum Olsztyna. Nawet nie założyli maseczek

reklama

*nagranie wideo

Kradzież plecaka z zawartością w olsztyńskiej restauracji

20 listopada 2021 roku w jednej z olsztyńskich restauracji doszło do kradzieży plecaka z ubraniami, dokumentami, kartą bankomatową i portfelem. Złodziej miał jednak pecha, gdyż został uwieczniony na nagraniu z monitoringu, gdy płacił w sklepie skradzioną kartą.

Dresiarz z Rossmana poszukiwany przez policję. Opublikowano nagranie
reklama

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, prowadzący postępowanie w tej sprawie, zdecydowali się opublikować film z wizerunkiem sprawcy.

Pisaliśmy o tym tutaj: Przestępstwo w olsztyńskiej restauracji. Policja publikuje nagranie

*nagranie wideo

Policja zidentyfikowała podejrzanego o kradzieże

Komenda Miejska Policji w Olsztynie poinformowała o zidentyfikowaniu mężczyzny z publikowanych wcześniej nagrań. Okazało się, że 35-latek ma na koncie szereg przestępstw przeciwko mieniu. Poza kradzieżą plecaka w restauracji i kradzieżą z włamaniem do stoiska handlowego, okazał się również sprawcą kradzieży torebki oraz uszkodzenia mienia przy ulicy Partyzantów w Olsztynie. Obecnie odbywa karę pozbawienia wolności, również w związku z popełnionymi przestępstwami przeciwko mieniu.

Olsztyńscy policjanci zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem i zniszczenia mienia, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10.

Co oni wciskają dzieciom? W Biedronce pojawił się kolejny niezdrowy produkt z szokującym składem
reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×