-2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Kto to jest? Olsztyńska policja poszukuje drugiego sprawcy głośnej kradzieży

OlsztynKto to jest? Olsztyńska policja poszukuje drugiego sprawcy głośnej kradzieży

Funkcjonariusze wzywają do pomocy w ustaleniu tożsamości drugiego mężczyzny widocznego na nagraniach monitoringu

reklama

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie pracują nad wyjaśnieniem okoliczności kradzieży asortymentu ze sklepu budowlanego, do której doszło wczoraj, 27 czerwca. Łączna wartość strat oszacowana została na prawie 2000 złotych. Jeden ze sprawców, 38-letni mieszkaniec Olsztyna, już usłyszał zarzuty i został zatrzymany. Teraz funkcjonariusze apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości drugiego mężczyzny.

*nagranie wideo

reklama

Pierwszy sprawca już zatrzymany

W trakcie podjętych czynności, jeden ze sprawców został już zidentyfikowany i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Jest nim 38-letni mieszkaniec Olsztyna. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Teraz policja dąży do ustalenia tożsamości drugiego z mężczyzn, który również może mieć związek z tym przestępstwem.

Kluczowe nagrania z monitoringu

Podczas prac wyjaśniających, funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu sklepu budowlanego. Na filmie widać drugiego mężczyznę, który również może mieć związek z kradzieżą. Policja apeluje o wszelką pomoc, która mogłaby doprowadzić do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

reklama

Apel do społeczności

Każda osoba, która posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na nagraniach, jest proszona o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazać pod numerami telefonów: 47 73 138 52, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na adres mailowy: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Pomoc społeczności może okazać się kluczowa w szybkim wykryciu sprawcy i odzyskaniu skradzionego asortymentu. Policja w Olsztynie apeluje o czujność i współpracę w tej sprawie.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
YourFather
26 września 2023 11:01

Chyba raczej upadlińec .d(-_-)b.

yjf
26 września 2023 09:42

Wygląda na prostaka

Polecane
Ogłoszenia