17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Pomóż ustalić tożsamość mężczyzny

WiadomościPomóż ustalić tożsamość mężczyzny

Ostródzcy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w minioną niedzielę (06.3) w kompleksie leśnym przy Jeziorze Jakuba w Ostródzie. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat danych personalnych mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie pod numerem telefonu 89 642 72 01 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997.

reklama

Rysopis: wiek z wyglądu około 40-45 lat, wzrost 175 cm, włosy ciemne, oczy brązowe, duże braki w uzębieniu. Mężczyzna ubrany był w bluzę z polaru w biało-niebieską kratę zapinaną na zamek błyskawiczny, bluzę dresową koloru szarego, spodnie dresowe koloru szarego z napisem „YOUR BRAND”, buty koloru brązowego typu trzewiki w rozmiarze 40, czapka koloru czarnego z napisem „CHICAGO SOX”. Przy mężczyźnie ujawniono kurtkę koloru niebiesko-granatowego zapinaną na zamek błyskawiczny oraz plecak sportowy koloru biało-granatowego z logo „TP”.

ostorda zwloki (2)
Przeprowadzone w tej sprawie czynności jak dotąd nie przyczyniły się do ustalenia tożsamości mężczyzny. Dlatego zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego identyfikacji o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostródzie pod numerem telefonu 89 642 72 01 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997.

reklama

ostorda zwloki (3)

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia