reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

O dwóch szwagrach, co pojechali do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”. Co za finał historii!

SzczytnoO dwóch szwagrach, co pojechali do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”. Co za...

Szwagrowie ruszają „załatwić sprawę”.

Dwóch mężczyzn pojechało do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”, poszło o dwuznaczny, według nich wpis dotyczący członka ich rodziny. Wywiązała się awantura, padły groźby karalne, a do tego okazało się, że szwagrowie mają zakazy kierowania. Żaden z nich nie przyznawał się, ani do gróźb karalnych, ani do kierowania audi. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. W kolejnych dniach przesłuchano świadków i ustalono, kto kierował, a kto groził. 36-latkowie usłyszeli zarzuty, jeden gróźb karalnych, drugi kierowania audi pomimo sądowego zakazu.

reklama

W sobotę (06.07.2024 r.) po południu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn – szwagrów, którzy pojechali do sąsiedniej wsi i wywołali tam awanturę. Padły groźby, których obawiała się jedna z osób biorących udział w tym zdarzeniu. Po wszystkim mężczyźni odjechali. Policjanci zastali ich w domu, żaden z nich nie przyznawał się do wywołania awantury, a tym bardziej do kierowania audi.

Ich narracja podyktowana była posiadanymi zakazami kierowania. Jeden z nich miał półroczny zakaz, drugi przez rok nie mógł kierować pojazdami mechanicznymi. Z uwagi na brak jasności w tym obszarze, policjanci zatrzymali 36-latków. W kolejnych dniach przesłuchano świadków zdarzenia i przyjęto zawiadomienie od kobiety, której jeden z mężczyzn groził, co najmniej uszkodzeniem ciała. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, jeden gróźb karalnych, za co grozi mu do 3 lat za kratami, drugi złamania sądowego zakazu kierowania pojazdem, za co można trafić za kraty nawet na 5 lat.

reklama

źródło: KPP Bartoszyce

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

Liczi: owoc sezonu, którego cena mówi wszystko o jakości

Liczi należy do tej kategorii owoców, przy których pytanie o cenę jest bezpośrednio powiązane z pytaniem o jakość.

Wezgłowia tapicerowane do hotelu – jak wybrać producenta i na co zwrócić uwagę przy zamówieniu na wymiar?

Pokój hotelowy buduje swój charakter w dużej mierze przez jedną dominantę wizualną – ścianę za łóżkiem.

Kiedy Autocasco staje się koniecznością? Sprawdź, czy należysz do grupy ryzyka!

Autocasco nie jest obowiązkowe dla każdego kierowcy, ale rezygnacja z niego może oznaczać utratę oszczędności lub samochodu.

Da Andrea. Włoski adres Olsztyna doceniony przez Michelin

Wyjątkowe wyróżnienie dla olsztyńskiej restauracji, w całej Polsce dostało je tylko 38 lokali.

Letnia Trasa Lewicy dotrze do Olsztyna. Będzie piknik dla mieszkańców nad Ukielem

W niedzielę 19 lipca politycy Lewicy spotkają się z mieszkańcami. Będzie Włodzimierz Czarzasty.

Innowacja na olsztyńskim rynku nieruchomości. Osiedle TEMPO wprowadza Smart Home do standardu

Współczesny rynek nieruchomości przechodzi prawdziwą rewolucję technologiczną.

Projektowanie obiektów przemysłowych – jak zabezpieczyć sukces dużych inwestycji?

Współczesny rynek budownictwa komercyjnego i przemysłowego w Polsce przeżywa dynamiczny rozwój.

Szamba betonowe – trwałe rozwiązanie dla domu bez kanalizacji

Wiele domów jednorodzinnych, budynków letniskowych i obiektów użytkowych powstaje na terenach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej.

Delcaso – jak wybierać bagaż i akcesoria podróżne dopasowane do własnych potrzeb?

Zakup walizki, plecaka czy torby podróżnej często wydaje się prostym zadaniem.

Komunikacja z najemcami – jak robić to sprawnie i bez nieporozumień

Sprawna komunikacja z najemcami opiera się na jednym przewidywalnym kanale kontaktu, szybkiej reakcji na zgłoszenia serwisowe i utrwalaniu na piśmie ustaleń dotyczących płatności oraz napraw.
reklama
reklama