15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

O dwóch szwagrach, co pojechali do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”. Co za finał historii!

SzczytnoO dwóch szwagrach, co pojechali do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”. Co za...

Dwóch mężczyzn pojechało do sąsiedniej wsi „załatwić sprawę”, poszło o dwuznaczny, według nich wpis dotyczący członka ich rodziny. Wywiązała się awantura, padły groźby karalne, a do tego okazało się, że szwagrowie mają zakazy kierowania. Żaden z nich nie przyznawał się, ani do gróźb karalnych, ani do kierowania audi. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. W kolejnych dniach przesłuchano świadków i ustalono, kto kierował, a kto groził. 36-latkowie usłyszeli zarzuty, jeden gróźb karalnych, drugi kierowania audi pomimo sądowego zakazu.

reklama

W sobotę (06.07.2024 r.) po południu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn – szwagrów, którzy pojechali do sąsiedniej wsi i wywołali tam awanturę. Padły groźby, których obawiała się jedna z osób biorących udział w tym zdarzeniu. Po wszystkim mężczyźni odjechali. Policjanci zastali ich w domu, żaden z nich nie przyznawał się do wywołania awantury, a tym bardziej do kierowania audi.

Ich narracja podyktowana była posiadanymi zakazami kierowania. Jeden z nich miał półroczny zakaz, drugi przez rok nie mógł kierować pojazdami mechanicznymi. Z uwagi na brak jasności w tym obszarze, policjanci zatrzymali 36-latków. W kolejnych dniach przesłuchano świadków zdarzenia i przyjęto zawiadomienie od kobiety, której jeden z mężczyzn groził, co najmniej uszkodzeniem ciała. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, jeden gróźb karalnych, za co grozi mu do 3 lat za kratami, drugi złamania sądowego zakazu kierowania pojazdem, za co można trafić za kraty nawet na 5 lat.

reklama

źródło: KPP Bartoszyce

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane