5 C
Olsztyn
środa, 21 lutego, 2024
reklama

Takiego nagrania z Olsztyna jeszcze nie było. Mężczyzna odjechał z uśmiechem na twarzy

OlsztynTakiego nagrania z Olsztyna jeszcze nie było. Mężczyzna odjechał z uśmiechem na...

Opublikowano wizerunek mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież z auta sprzętu elektronicznego narzędzi oraz roweru z niestrzeżonej hali garażowej. Łączną wartość strat oszacowano na prawie 1500 złotych.

reklama

Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie. Zdarzenie miało miejsce 6 listopada 2022 roku w hali garażowej na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca ukradł z wnętrza niezabezpieczonego pojazdu wideorejestrator, kask rowerowy oraz narzędzia. Zabrał również stojący w pobliżu niezabezpieczony rower. Bezpośrednio po zdarzeniu sprawca odjechał skradzionym jednośladem.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, zabezpieczono nagrania z monitoringów, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

reklama

*nagranie wideo

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę z nagrania lub posiada informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
lolo
15 stycznia 2023 08:59

git czlowiek

Polecane
Ogłoszenia