fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Bohater z Olsztyna uratował mężczyznę z płonącego samochodu

reklama
Wyślij przez
0

Olsztyniacy wracali do swojego rodzinnego miasta, gdy na ich oczach doszło do wypadku. Po zderzeniu aut, oba stanęły w płomieniach.

Do zdarzenia doszło w Helenowie (woj. mazowieckie), na skrzyżowaniu dróg Krasne i Wróblewo. Z relacji świadków zdarzenia – rodziny z Olsztyna – wynika, że dwa samochody osobowe zderzyły się, po czym oba wpadły do rowu i stanęły w płomieniach:

„Auto się owinęło barierą blokując drzwi i zaczęło palić, kierowca miał problem by wysiąść bo miał uszkodzony kręgosłup” – relacjonuje mieszkanka Olsztyna.

reklama

Wtedy jej partner wyciągnął mężczyznę z płonącego pojazdu i wezwali oni służby ratunkowe na miejsce zdarzenia. Po chwili auta spłonęły doszczętnie.

Poszkodowany mężczyzna został przekazany strażakom, którzy pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia i udzielili mu pierwszej pomocy. Następnie zajęli się nim ratownicy medyczni, którzy przewieźli go do szpitala.

Gdyby nie błyskawiczna interwencja mieszkańców Olsztyna, mężczyzna prawdopodobnie zginąłby w palącym się pojeździe. Pod jednym z artykułów dot. zdarzenia, napisał syn mężczyzny, uczestnika wypadku, dziękując nieznanym bohaterom, którzy uratowali życie jego tacie.

„W imieniu mojego TATY SERDECZNIE DZIEKUJE bohaterom którzy pomogli wydostać się mojemu Tacie z płonącego auta. Gdyby nie WY byłoby po nim” – napisał pan Marcin.

Autor zdjęcia: OSP KSRG Węgrzynowo

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze