fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Wyłowiono z wody mężczyznę który już nie oddychał. Stał się cud

reklama
Wyślij przez
0

Świadkowie zdarzenia, którzy wyciągnęli z wody tonącego mężczyznę, przystąpili do udzielenia mu pomocy przedmedycznej. Dzięki nim, a także strażakom i ratownikom medycznym, mężczyznę udało się uratować.

W piątek (07.05), na jeziorze Symsar (pow. lidzbarski) o mało nie doszło do tragedii. Koło godz. 8 rano, spacerujący świadkowie, zauważyli mężczyznę, pływającego na tafli wody. Wezwali pomoc, a do czasu przyjazdu strażaków sami wydostali mężczyznę na brzeg i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna nie oddychał, doszło u niego do wstrzymania krążenia.

Po kilku minutach, nieprzytomnego mężczyznę przekazano dla przybyłych na miejsce strażaków, którzy kontynuowali walkę o życie człowieka. Wobec poszkodowanego użyto defibrylator. Dzięki wspólnym działaniom świadków zdarzenia, strażakom i przybyłym na miejsce ratownikom medycznym, mężczyznę ostatecznie udało się uratować. Został przewieziony helikopterem LPR do szpitala.

reklama

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze