fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Góra śmieci na olsztyńskiej starówce. Kto to posprząta?

reklama

Pod jednym z lokali na olsztyńskim Starym Mieście, wysypano górę śmieci na miejscu parkingowym.

Od dłuższego czasu piszemy o problemach z utrzymaniem czystości na ulicach Olsztyna. Niejednokrotnie pisaliśmy i pokazywaliśmy także olsztyńską starówkę, m.in. tutaj: Plaga śmieci w Olsztynie. Odpady pływają także w Łynie, „Olsztyn, Miasto-śmietnik?”. Przyjezdni pytają, czy jest jakiś strajk służb miejskich.

Niedawno wspominaliśmy o nowej pladze w Olsztynie – martwych szczurów – te znaleziono już na ul. Dworcowej oraz pod Urzędem Marszałkowskim. ZDZIT wraz z ratuszem zapewniają, że miasto jest sprzątane w miarę możliwości.

reklama

Wygląda na to, że ktoś dołożył im pracy. Na ul. Górnej 9, na Starym Mieście, ktoś wyrzucił całą górę śmieci na chodnik oraz jezdnie, blokując przy tym miejsce parkingowe. Tuż obok znajduje się budka ze śmietnikiem, ale ze zdjęć może wynikać, że jest ona zamknięta, więc ktoś postanowił wyrzucić śmieci przed nią. Miejsce to posiada monitoring, więc osoba, która się dopuściła takiego zaśmiecenia, powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jakub

Posprząta firma. Skoro jest monitoring. Tytuł powinien być ile dostanie kary!!! Ten kto te śmieci podrzucił.