26 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

Śmiertelny błąd kierowcy. Zabił 17-latkę

WiadomościŚmiertelny błąd kierowcy. Zabił 17-latkę

Ostatniego dnia dłuższego, majowego weekendu, w naszym regionie doszło do tragedii na drodze. 20-letni kierowca nie zapanował nad swoim autem i uderzył w drzewo.

reklama

Doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Na drodze wojewódzkiej nr 541 na trasie Lidzbark – Kiełpiny kierujący pojazdem marki VW Golf, 20-letni mieszkaniec gminy Lidzbark, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w efekcie czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu i prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka pojazdu, 17-letnia mieszkanka gminy Lubawa. Kierujący z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony przez zespół karetki pogotowia do Szpitala w Działdowie.

reklama

Od 20-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub innych środków o podobnym działaniu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

Śmiertelny błąd kierowcy. Zabił 17-latkę wypadek Wiadomości, Działdowo Śmiertelny błąd kierowcy. Zabił 17-latkę wypadek Wiadomości, Działdowo Śmiertelny błąd kierowcy. Zabił 17-latkę wypadek Wiadomości, Działdowo

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane