fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Podano przyczynę śmierci Anny Wasilewskiej, posłanki z Olsztyna

reklama

Najbliżsi zmarłej opublikowali upamiętniający ją post na Facebooku posłanki. Nie ukrywali także co przyczyniło się do śmierci kobiety.

We wtorek (06.04) przed godziną 20 zmarła posłanka PO, Anna Wasilewska. Polityk z Olsztyna miała 63 lata. O odejściu posłanki pisaliśmy tutaj: Zmarła posłanka z Olsztyna Anna Wasilewska.

W czwartek (08.04) na Facebooku zmarłej, jej mąż wraz z zresztą rodziny opublikował oświadczenie, w którym przyznał, że koronawirus nie przyczynił się do śmierci jego żony:

reklama

„Z wielkim żalem informujemy, że we wtorek 6 kwietnia o 19:40 odeszła nasza kochana Żona, Mama i Babcia.
Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za wsparcie i otuchę jakie otrzymujemy. Słowa jakie do nas docierają na temat Ani napawają nas olbrzymią dumą. Jesteśmy wdzięczni, że żyła wśród nas.
Ania odeszła w ciężkich czasach pandemii koronawirusa, niemniej jednak nie ona była przyczyną jej śmierci lecz komplikacje po przebytej kilka lat temu operacji”
– czytamy w pożegnalnym poście.

Bliscy Anny Wasilewskiej proszą o modlitwę za nią i dziękują szpitalowi MSWiA za profesjonalną pomoc i opiekę. Niebawem mają pojawić się informacje dotyczące pogrzebu posłanki.

Z wielkim żalem informujemy, że we wtorek 6 kwietnia o 19:40 odeszła nasza kochana Żona, Mama i Babcia.Chcielibyśmy…

Posted by Anna Wasilewska on Thursday, April 8, 2021
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze